The Sims 4: Ekobydlení (datadisk)
PC

37,99
Nákupom získate 1,52 kreditov
DARČEK ORIGINÁLNY BALIACI PAPIER
Pri nákupe nad 12€ dostanete
DARČEK ORIGINÁLNY BALIACI PAPIER
Pri nákupe nad 50€ dostanete k baliacemu papieru ešte balíček Pokémon kariet.
Pri nákupe nad 50€ dostanete
k baliacemu papieru ešte balíček Pokémon kariet.
Možnosť vrátenia tovaru do 31.1. 2024
+ VIANOČNÝ REWIND ZADARMO
Možnosť vrátenia tovaru do 31.1. 2024
Doprava
od 1,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Aktivácia: EA appEA appDoporučený vek: Od 12 rokov
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, DLC
Jazyk: České titulkyČeské titulky, AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 33466
Hra je tiež dostupná pre:  XBOXPCPS4
 • K hraniu je potrebná základná hra The Sims 4.

  Ste pripravení nechať svojich Simíkov zmeniť ich svet? Nasťahujte sa do komunity spolutvorcov v rozšírení The Sims 4: Ekobydlení! Hrajte sa so životom, aby ste zmenili fungovanie spoločnosti v novom svete Evergreen Harbor. Pomôžte svojim novým susedom rozhodnúť, do akého projektu vo verejnom priestore sa pustia, znížte záťaž na životné prostredie a sledujte, ako sa vaše susedstvo mení. Iste vás prekvapí, čo sa stane, až vaši Simíkovia začnú sami určovať pravidlá.

  UDRŽATEĽNÉ BÝVANIE
  Redukujte, znovu používajte a recyklujte! Je to dobré nielen pre životné prostredie, ale tiež vám to šetrí simoleony. Produkujte pomocou solárnych panelov, veterných turbín a zberačov vlahy vlastnú elektrinu a vodu, alebo si doma vypestujte pomocou novej vertikálnej záhrady vlastné jedlo a majte tak skutočnú kontrolu nad tým, aký vplyv máte na svet. Zájdite o krok ďalej a zistite, čo sa dá vyhrabať z kontajnera: možno to bude nejaká trochu prešlá dobrota, alebo súčiastky pre váš nový výtvor. Niektoré získané predmety, ako sú farbivá, diely a kúsky a niektoré prísady, dokonca môžete použiť na výrobu produktov, ako sú bublodžusy a sviečky, a potom ich predať vo svojom online obchode.


  The Sims 4: Ekobydlení (datadisk) (PC)

  SPOLUPRACUJÚCA KOMUNITA

  Venujte sa svojmu susedstvu pomocou novej hlasovacej tabule, na ktorej každý týždeň nájdete nové akčné plány susedstva. Chcú vaši Simíkovia trochu podporiť fyzickú aktivitu, alebo snáď túžia po tom, aby všetci mali svoj vlastný recyklátor? Každý v komunite má svoj hlas a na každom hlasu záleží! Na všetkých vašich hlasoch záleží! Ak vaši Simíkovia zrovna nezbierajú hlasy, môžu sa vydať na kariérnu dráhu mestského dizajnéra, pri ktorej svojou výrečnosťou pomôžu urobiť zo susedstva lepšie miesto. V tejto komunite vám nadväzovanie vzťahov s miestnymi tvorcami, aktivistami a techniky môže vyniesť pomoc, až ju budete potrebovať, alebo to vašich Simíkov inšpiruje, aby sami prírode a ostatným tiež niečím prispeli!

  The Sims 4: Ekobydlení (datadisk) (PC)

  ZMEŇTE SVET

  Nasťahujte svojich Simíkov do susedstva a sledujte, ako sa okolo nich mení. Každé vaše rozhodnutie - aké zdroje energie budete využívať, aké si navrhnete bývanie a pre aké akčné plány budete hlasovať - ovplyvní stav sveta. Dočkáte sa vzduchu plného smogu, alebo krištáľovo čistej vody? Ak neurobíte nič, je dosť možné, že sa príroda stratí a mesto pohltia odpadky. Ale keď sa odpadkov zbavíte a udržíte pozemky v čistote, všade sa objaví viac flóry a zelene. Čím viac úsilia tomu venujete, tým väčšia je šanca, že na oblohe nad Simíkov uvidíte mihotavú polárnu žiaru!

  The Sims 4: Ekobydlení (datadisk) (PC)

  UPCYKLOVANÉ BÝVABUE

  Ak sa vaši Simíkovia odvážne vrhnú do kontajnerov, objavia možno aj viac, než očakávali. Potrebujete vybaviť dom do začiatku a máte hlboko do vrecka? Zvládnete to skoro zadarmo! Stačí vyhrabať pár už trochu použitých predmetov - napríklad preležaný matrac, ktorý sa dá opraviť, alebo málinko spálený sporák, ktorý určite pôjde znovu naleštiť. Dokonca aj nábytok a oblečenie je možné vyrobiť udržateľným spôsobom z recyklovaných materiálov a získať tak veľkolepo vyzerajúcu výbavu! Premeňte látky, techniku aj veľa iných objektov na nové zariadenie svojho bývania a doplňte si šatník. Koniec koncov upcyklovanie teraz predsa letí.

  The Sims 4: Ekobydlení (datadisk) (PC)

 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si The Sims 4: Ekobydlení (datadisk)? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

darcek, zalozka, ilustracia
50letvideoher, levelmagazine, hernecitanie, ohrachalidech, hernelegendy
pokemonsk, pokemontcg, tcg, pokemon, darcek, vianoce
fortnitexmarvel, komiks, darcek, knihy, vianoce2023, lampicky, svetielka
gtavi, gta6, gtavitrailer, gtaphotography, gtacko
avatargame, frontiersofpandora, avatar