Theatre of War
PC

(3x)
2,00
Štítky: Real-time stratégie, Svetová vojna
Kód produktu: 12648
 • Vysoký dôraz na realizmus.; Viac ako 40 historických misií.; 5 kampaní (Sovieti, Spojenci, Nemci, Francúzi a Poliaci).; Viac ako 30 máp stvorených podľa informácií.; Viac 150 dopravných prostriedkov.; Okolo 200 typov uniforiem.; Na 100 rôznych ľahkých zbraní.

  Minimálne požiadavky

  Windows XP, Vista[32bit], procesor 2,6GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 3,0GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta s 128MB RAM (GeForce 5700 / Radeon 9600).

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie

  Vojnová 3D RTS, ktorá sa zaoberá celým obdobím vojny od prepadnutia Poľska Nemeckom až po pád Berlína v roku 1945. Hra je plne založená na skutočných udalostiach i realitách. Akcia sa odohráva v reálnych miestach vytvorených s pomocí dobových topografických máp. Histórií do posledného bodu odpovedajú i všetky jednotky, ktoré sa v hre objavujú. Každý kúsok vybavenia, či uniformy boli vytvorené podľa informácií.

  Po koncepčnej stránke sa jedná o klasickú bojovú 3D RTS, kde sa nestaráte o žiadne získavanie surovín, ale len o boj. Dostane pod kontrolu celé družstvo zložené z niekoľkých druhov celkom odlišných jednotiek, ktoré je možné ovládať naraz, alebo zvlášť. To všetko za pomoci jednoduchého ovládania a v detailnej 3D grafike s možnosťou niekoľkonásobného zoomu. Do hry je spracovaný i mierny RPG prvok v podobe vlastností, schopností a vedomostí jednotiek, ktoré sa samozrejme zvyšujú absolvovaním bitiek. V singleplayer kampani môžete ovládať ako spojenecké jednotky, tak i nepriateľské, čo platí i pre všetky módy v multiplayeri.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (3)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

celkem dobrá hra

 Overený nákup

znovu a lépe

 Neoverený nákup

Celkem dobrá grafika
Tanky jsou suprové,Hra je místy náročná,pro ty kteří mají 2.Světovou v oblibě tak jako já to je celkem dobrá volba.

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame