Titan Quest 2
PC

49,99
Nákupom získate 1,00 kredit
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 12 rokov
Štítky: Fantasy, Akčné RPG
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 56005
Hra je tiež dostupná pre:  XSXPS5
 • Vráťte sa do prostredia hry Titan Quest inšpirovaného antickou mytológiou a stretnite sa s legendárnymi príšerami na ceste naprieč fantastickou reimagináciou starovekého Grécka.

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Akčné

  SVET MÝTOV A PRÍŠER
  Vydajte sa na dobrodružstvo, ktoré vás zavedie na malebné pláže, do pokojných gréckych chrámov a na miesta, kam sa ešte žiadny smrteľník neodvážil, vrátane tajomnej ríše samotných Moirai. Bojujte s klasickými bytosťami z gréckych mýtov a pôvodného Titan Questu, vrátane Ichthianov, kentaurov, satyrov, harpyjí, sirén, gryfov a mnohých a mnohých ďalších.
  Titan Quest 2
  KAMPAŇ ZAMERANÁ NA PRIESKUM
  Venujte pozornosť svojmu okoliu! Svet je plný záhad a tajomstiev, ktoré treba objaviť. V skrytých hvozdoch číhajú legendárne príšery a nikdy neviete, kedy sa ocitnete tvárou v tvár bohu. Navštívte pamätné mestá plné života a intríg. Rozhovory, do ktorých sa zapojíte, a predmety, ktoré na svojej ceste nájdete, môžu viesť k prekvapivým objavom alebo môžu byť kľúčom k zastaveniu Nemesis. Toto je vaše dobrodružstvo.
  titan quest
  VÝZVA VHODNÁ HRDINOV
  Hrdinské činy vyžadujú hrdinské úsilie. Nepriatelia, ktorým čelíte, nie sú zďaleka bezbranní - vyhýbajte sa ich útokom a odrážajte ich, potom ich premôžte dobre načasovanou smršťou úderov. Mocné rituály vám umožňujú ľubovoľne ovládať obtiažnosť hry, zatiaľ čo hlboký systém prispôsobenia postavy zaistí, že si vždy nájdete dobrý dôvod na opakované hranie.
  diablovka
  HLAVNÉ FUNKCIE
  Prispôsobiteľný systém postavy
  V Titan Queste 2 môžete sami rozhodovať o svojom osude. Prispôsobte si svojho hrdinu a potom si vytvorte vlastnú triedu kombináciou dvoch majstrovských schopností. Vytvorte si postavu na základe silných a slabých stránok oboch majstrovstiev, preskúmajte rôzne kombinácie modifikátorov zručností, atribútov a predmetov, aby ste si vytvorili vlastnú hybridnú triedu a našli svoj obľúbený herný štýl. Rozšírte svoje schopnosti z mladého smrteľníka na hrdinu, ktorý môže súperiť so samotnými bohmi!
  Zmysluplná korisť: Každý predmet má svoju funkciu a každá trieda postavy má mnoho možností, ako nájsť dokonalé vybavenie. Dokonca aj to najobyčajnejšie kopije je možné vylepšiť pomocou affix craftingu a so správnymi ingredienciami z neho môžete dokonca vykovať jedinečný predmet, o ktorom sa hovorí len v legendách!
  Náročné súboje: Nepriatelia tvoria frakcie, spolupracujú a kombinujú svoje jedinečné zručnosti a schopnosti, aby vás udržali v strehu. Využite hlboký systém tvorby postavy a využite všetky schopnosti, ktoré máte k dispozícii, aby ste ich porazili v tomto jedinečnom akčnom RPG.
  Nádherný svet s koreňmi v gréckej mytológii: Vydajte sa na cestu svetom so svojim božským koňom Areionom a spoznajte úchvatné výhľady a hlboké jaskyne. Využite sily bohov na odhalenie tajných miest a preskúmajte s láskou navrhnuté úrovne plné vertikál.
  Online multiplayer: Vydajte sa s priateľmi do bohyne odplaty. Rovnako ako Jáson a Argonauti, aj vy niekedy potrebujete na svojej ceste skupinu hrdinov.
  Bohatý a pohlcujúci zvuk: Atmosférický soundtrack kombinuje tradičnú grécku hudbu s modernými orchestrálnymi prvkami a vytvára epické, nezabudnuteľné motívy, ktoré vás vtiahnu do jedinečného sveta hry Titan Quest 2.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Titan Quest 2? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

hernecitanie, , theroadtotheerdtree
vhlave, vhlave2, premiera
tombraider, darkhorsefigure, zberatelskafigurka, LaraCroft
FUNKO20, FunkoPopFigurky, ZlavynaPopky, Popky, dopravazadarmo
dopravazadarmo, Packeta, doruceniezadarmo
eldenring, shadowoftheerdtree, darcek