Tomb Raider: Anniversary
PC

(15x)
6,09
Nákupom získate 0,24 kreditov
Doporučený vek: Od 16 rokov
Štítky: TPS
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 12517
 • Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, Vista[32bit], procesor 1,5GHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 2,5GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta nVidia GeForce 3 a vyššia (GeForce 4MX nie je podporovaná) alebo Ati Radeon 9100 a vyššia

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  Nejedná sa o kópiu prvého dielu TR série z roku 1996, ako by sa mohlo na prví pohľad zdať, ale skôr ide o nový titul, ktorý sa nechal originálom len inšpirovať.

  Hra je postavená na engine použitom pre Tomb Raider: Legend a nasledovať v nej budete osudy Lary Croft, ktorá je najatá silným syndikátom, aby pre neho získala artefakt známy ako Scion. Časom však Lara zistí, že si z nej urobili syndikát, ktorý má zohrať úlohu v ďaleko väčšom pláne. Lara však vezme situáciu do svojich vlastných rúk, čo ju dovedie až k rozlúšteniu záhady stojacej za tajomným artefaktom Scion.

  Dostanete možnosť pozrieť sa do známych, ale rozšírených miest z pôvodnej hry, medzi nimi nechýba ani Peru, Grécko, Egypt a ďalšie. Jednotlivé úrovne však boli upravené tak, aby sa dali prechádzať s niekoľkými spôsobmi. Nájdete v nich navyše nové hádanky, budete používať nové doplnky a využívať i rozšírené Lariné akrobatických schopností. Na druhej strane na vás čakajú i ďaleko chytrejší nepriatelia vrátane krokodílov, vlkov, medveďov a chýbať nebude ani T-Rex.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (15)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Podle mě,je to opravdu povedená předělávka velikána Herního světa,Tomb Raideru 1,skutečně dobrá hra,doporučuji si zahrát.

 Neoverený nákup

skvělá hra,ale taky v ní jsou chyby

 Overený nákup

TRA není tak špatné, ale ani tak dobré, jak jsem čekala. Ale jako fanynka TR jsem spokojená a je to super.

 Overený nákup

Bohužel nejsem s touto sérií od začátku, ale i tak TR patří mezi mé oblíbené hry. Méně akce TR sedí, komu to překáží, doporučuji Legend stejné série. Ovládání vyžaduje pevnější nervy. Celkově povedené, příjemná zábava.

 Neoverený nákup

Báječná hratelnost, nádherná a soběstačná akční Lara, dokonalé prostředí, zajímavý příběh, monumentální stavby, skvělá nenáročná grafika, plynulá hra. Pro milovníky Lary Croft jedinečná šance a nutnost, které nebudete litovat!

 Neoverený nákup

Krásná oddechová hra.

Zobraziť všetky hodnotenia

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame