Tomb Raider: Legend
PC

(13x)
10,19
Nákupom získate 0,41 kreditov
Štítky: TPS
Kód produktu: 11678
 • Lara po rokoch opäť ožila a to vďaka zvýšenému počtu polygónov, novým animáciám a tiež vďaka upraveným telesným proporciám.; Lara sa po fiasku v minulom diele opäť vracia do starodávnych hrobiek po celom svete, kde na ňu čaká odhalenie radu tajomstiev.; Vďaka prepracovanému systému ovládania je teraz manipulácia s Larou úplne intuitívna a ľahko zvládnuteľná. Inak povedané, mal by byť koniec padania do bezodných hlbín bez vlastného zavinenia.; Nový systém dynamickej animácie kladie dôraz na neustály nadväzujúci pohyb všetkých postáv, s Larou na prvom mieste. Vďaka tomu môže Lara plynulo prechádzať z jedného pohybu do druhého a s ľahkosťou sebe vlastnou tak prekonávať rad po sebe nasledujúcich prekážok.; Široká ponuka exotických lokalít vrátane zatuchnutých hrobiek, zasnežených planín, nebezpečnej džungle, starodávnych ruín a ďalších.

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 1000MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 9,9GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  Archeologička Lara Croft je späť a v tej najlepšej forme za celú svoju kariéru. Tento krát je cieľom jej dobrodružstva starodávny anglický artefakt, v ktorého získaniu jej bráni celý rad nepriateľov vrátane jedného úhlavného nepriateľa, ktorého dlho považovala za mŕtveho.

  Všetky lokality sú navyše vďaka použitiu reálnej fyziky interaktívne, čo umožňuje nachádzať vlastné riešenia celého radu problémov. Okrem akrobatickej akcie, sa dočkáte tiež adrenalínových prestreliek, použitia dopravných prostriedkov a riešenia jednoduchých hádaniek.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (13)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Další díl Tomba takže je tedy tahle nadějná hra pro mě dopadla

Líbilo se mi prostředí např.Peru,Japonsko
Lara je opravdu krásná ale V Anivasary a v Underworldu je daleko hezčí.Celkem se mi zamlouvala akční videa a atmosféra ze začátku byla úžasná
a teď zápory opravdu tupá kamera která si občas dělá co chce grafika v tý době dobrá ale dnes se dá považovat za starší
chybí titulky já nejsem moc dobrý angličtinář takže jsem vůbec nepochopil o co tam vlastně jde.Tomb raider legend se rozhodně nedá považovat za špatný díl ale jsou i lepší jděte raději do annivasary máte ho i za stejnou cenu.

 Overený nákup

Hra nemá moc co vymyslet za chyby a tak dávám hodnocením 8 a vřele doporučuji si tuto hru vyskoušet.

 Neoverený nákup

S TR: Legend jsem spokojená, celkově má na mě hra měla skvšlej dojem.

 Neoverený nákup

Výrobná hra, která vás zabaví, ale jen na krátkou dobu. Příběh není nic moc a nepřátelé jsou téměř nesmrtelní. Next-gen nastavení, se kterým hra vypadá opravdu krásně, je i na denšních PC skoro nepoužitelné, ale grafika vypadá i bez něj pěkně. Důstojný díl v sérii, který nijak nezklame a za současnou cenu je to skvělá koupě.

 Neoverený nákup

TR: Legend je oproti TR: Anniversary více akčnější, Anniversary se zaměřuje na nástrahy starověkých kultur a přizpůsebení se tehdejších pravidel a zákonů. TR: Legend (stejně tak jako Anniversary) pro mě patří mezi jedny z nejoblíbenějších her.

 Neoverený nákup

Tomb Raider, pokud jste fandy série, tak si hru prostě koupíte, i kdyby byla hra jakékoli kvality. Vy ostatní si rozmyslete, jestli to musíte mít.

Zobraziť všetky hodnotenia

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame