UberSoldier
PC

(8x)
2,00
Štítky: FPS
Kód produktu: 11705
 • Hra je dodávaná na samotnom DVD-čku bez krabice.

  Keby nacisti vyhrali 2. svetovú...

  16 autentických zbraní z 2.svetovej vojny.; 12 rozmanitých levelov v uzavretých i vonkajších prostrediach.; Nadprirodzené schopnosti hlavného hrdinu.; Dôveryhodný fyzikálny systém.

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 2,4GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 2,5GB voľno na disku, DVDROM, hra nie je vhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  Hra s príbehom alternatívnej reality, ktorá ponúka množstvo netradičných herných prvkov a vťahujúcu dejovú líniu.

  Príbeh hry je situovaný do alternatívneho sveta, kde nacisti vďaka úspešnému nukleárnemu programu vyhrali 2. svetovú vojnu a spojenci s nimi museli podpísať mierovú zmluvu. Presne 6 rokov po podpísaný zmluvy a na konci vojny sa hráč ocitá v koži Karla Stolza - mladého člena organizácie Night Front, ktorý bol nacistami unesený a podrobený podivným liečebným procedúram v psychiatrickej liečebni. Keď sa mu s pomocou lekára podarí utiecť a vrátiť sa do veliteľstva odboja, začne pomaly tušiť, že s ním niečo nie je v poriadku.

  Hneď na začiatku budete mať na výber, či chcete hrať realistickú verziu bez výskytu nadprirodzených a para-normálnych výjavov, alebo fantastickú verziu, v ktorej sa Karl môže premieňať na príšeru a cestuje v čase. Zmienku si zaslúži i nelinearita úrovne, ktorá je prezentovaná v podobe občasnej nutnosti učiniť do niekoľkých minút rozhodnutie o ďalšej ceste úrovní.

  Dôležitú úlohu hraje i emoční systém nazývaný Liv Kristine, ktorý hráča odmeňuje novými schopnosťami za určitý štýl hrania. Veľkú časť hry s tvorí hlavná postava. Je tu ešte ďalších zhruba 30 NPC postáv, ktoré behom svojho dobrodružstva stretnete.

  Titul je postavený na interne vyvinutom enginme X-Tend, ktorý podporuje všetky moderné grafické efekty, ponúka i reálny fyzikálny model, podporuje priestorový zvuk a dokáže hru rozbehnúť i na slabších konfiguráciách.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (8)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Hra mě překvapila výbornou hratelností.Ponurá atmosféra postválečného prostředí a s tím spojená grafika byly pohlcující.

 Neoverený nákup

Prachobyčejná střílečka bez jakéhokoliv nápadu.

 Neoverený nákup

doufal jsem že když už hraju za němce že budu moc střílet američany a nestalo se ( furt dokola střílim němce) to už je ve 3d střílečkách rutinou
Jinak příběh se mi moc líbyl a k tomu souboje s německejma psychikama to mně moc vzalo

 Neoverený nákup

Musím říct, že mě hra hodně zklamala. Po "osmičkových" hodnoceních jsem opravdu čekal něco víc, než nudnou a nezáživnou střílečku. Může vás bavit když zrovna nemáte žádnou dobrou hru po ruce, ale pokud máte, zabaví vás hra asi na 30 minut.

 Neoverený nákup

Rozhodně lepší hraní než třeba Mortyr, ale určitě horší hraní než nedostižný Wolfenstein.

 Neoverený nákup

Obrovské překvapení. Hra, od které se nic nečekalo zasadila úder konkurenci a dokázala zaujmout

Zobraziť všetky hodnotenia

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame