UFO Antológia (Aftermath + Aftershock)
PC

10,19
Nákupom získate 0,41 kreditov
Štítky: Sci-Fi
Jazyk: Český dabing
Kód produktu: 12288
 • Kombinácia globálnej stratégie a jednotlivých taktických misií.; Správa strategických zdrojov a základni.; Vylepšený systém SAS (Simultánny Akčný Systém) a RPG.; Úžasné predmety a technológie, ktoré môžete vyvíjať.; Jedinečný systém tréningov a získavanie skúseností.

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie

  Spoločné vydanie hier UFO: Aftermath a UFO: Aftershock.
  UFO: Aftermath K Zemi priletela gigantická kozmická loď a skôr ako si ľudia všimnú nebezpečenstvo vypustia do horných vrstiev atmosféry spory, ktoré sa veľmi rýchle množia. Čoskoro je ich toľko že pokrývajú celú oblohu a začínajú padať na zem kde zadusia všetky život. Všetky? Nie, v podzemných vojenských krytoch prežije hŕstka šťastlivcov a po týždňoch, keď sa spory začínajú rozpadať môžu znovu začať budovať čo bolo zničené. Najskôr však musia zistiť čo sa vlastne stalo a vyrovnať sa s horami biomasy a samozrejme aj s votrelcami. A práve preto ste tu Vy.

  UFO: Aftermath

  Hra UFO: Aftermath je už štvrtým dielom úspešnej stratégie UFO: Enemy Unknown z roku 1993. Výrobou bol poverený český tím Altar Interactive. Hráč je postavený do úlohy veliteľa neveľkého zvyšku ľudskej populácie, ktorá bola takmer zničená nečakaným a rýchlym útokom z kozmu. Ufo: Aftermath kombinuje strategické (stavanie základní a výrobu bojových jednotiek) a taktické prvky (boj proti mimozemšťanom priamo v teréne).

  Minimálna konfigurácia: Windows 98, 2000, XP, procesor 500MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 1.25GB voľno na disku, 8x CDROM, odporúčaný 2GHz procesor

  UFO: Aftershock

  Je rok 2054. Päťdesiat rokov po udalostiach z UFO:AFtermath, keď mimozemšťania urobili zo Zeme obrovské experimentálne laboratórium. Ľudská rasa prežíva na obrovskom lietajúcom ostrove nazývanom Laputa. Povstanie proti prísnym a skorumpovaným vládcom ostrova prerástlo do konfliktov, pri ktorom došlo k nešťastnému zničeniu. Tí ktorí prežili boli opäť donútení hľadať si nový domov. Podarí sa im získať späť Zem, teraz ovládanú neznámymi silami?

  Minimálna konfigurácia: Windows 2000, XP, procesor 1000MHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 4.00GB voľno na disku, DVDROM, GK GeForce 5700, ATI Radeon 9600Pro alebo lepšia, rozlíšenie 1024x768.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si UFO Antológia (Aftermath + Aftershock)? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame