Uncharted: The Lost Legacy
PS4

(2x)
19.99

Možno objednať max. 1 ks na zákazníka.
 • 19.99 €
  Skladom
Doporučený vek: Od 16 rokov
Lokalizácia: České titulky, Angličtina
Štítky: TPS, Filmové, PS4 Pro Enhanced

Darček k objednávke

 • Samostatne hrateľné rozšírenie Uncharted 4 sa zameriava na Chloe Frazer, ktorú poznáte z druhej časti, kde bola impulzívnou a ľahkovážnou cestovateľkou. Chloe si najme žoldnierku Nadine Ross, aby jej v indických horách pomohla nájsť starodávny artefakt. Po poklade však túžia aj iní...

  CHLOE FRAZER
  Chloe, Slávna lovkyňa pokladov, ktorej dôvtip, archeologické znaLosti a improvizačné schopnosti môžu súperiť s tými, ktorými sa vyznačuje Nathan Drake, patrí medzi najobľúbenejšie postavy celej série. V boji a za volantom si vydobyla skvelou reputáciu. Chloe je impulzívna, často improvizuje a spolieha sa predovšetkým na svoju inteligenciu. Jej metódy, ktoré často prekračujú morálne hranice, však vždy prinášajú výsledky, a tak je o jej služby veľký záujem.

  NADINE ROSS
  Nadine sa minule predstavila ako obávaná vodkyňa polovojenskej juhoafrickej organizácie Shoreline, ktorú si najal Rafe Adler, hlavný protivník z Uncharted 4. Po rozpustení Shoreline sa z Nadine stáva agent na voľnej nohe a nájomný žoldnier. Je známa svojim pokojom a premysleným prístupom ku každej práci. Chce mať za každých okolností navrch a neúspech pokladá za zlyhanie.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Recenzia na Zing.cz (1)

Hodnotenie 9/10

The Lost Legacy dokázalo, že svět Uncharted opravdu není jen Nathan Drake. Ať už jste fanoušek série nebo máte jen rádi akční adventury, Lost Legacy si rozhodně užijete. Fandové budou navíc vrnět blahem.   Prečítať celú recenziu

Hodnotenie zákazníkov (2)
Pridať hodnotenie

Jedná se o velice povedený díl, sice už tam není Nathan Drake, ale hra si vystačí i bez něj. Děj je rychlý, nenudí. Dalšímu dílu s touto hlavní dvojici bych se nebránil.

Je to krásné udělané krásná grafika akorad nezvyk že nehrajete za Dreaka jinak super hra jako každé Uncharted