Uncharted: The Nathan Drake Collection CZ
PS4

(15x)
19.99

Možno objednať max. 1 ks na zákazníka.
 • 19.99 €
  Nie je skladom
Doporučený vek: Od 16 rokov
Lokalizácia: České titulky
Štítky: TPS

Darček k objednávke

 • Balenie obsahuje:
  Uncharted: Drakes Fortune (české titulky)
  Uncharted 2: Among Thieve (české titulky)
  Uncharted 3: Drakes Deception (české titulky)
  Balenie obsahuje:

  Uncharted: Drakes Fortune (české titulky)
  Uncharted 2: Among Thieve (české titulky)
  Uncharted 3: Drakes Deception (české titulky)


  Uncharted: Drakes Fortune
  Na začiatku hry Nathan a jeho partnerka objavia zaujímavú stopu. Potopenú olovenú rakvu Francisa Drakea. Avšak namiesto tela k veľkému prekvapeniu nájdu denník - naznačujúci, že Drake nezomrel, ale zamieril do oblasti Amazonky pri nejakom dôležitom pátraní. Neskôr je však Nathanova záchranná loď napadnutá dnešnými pirátmi a len vďaka skorému príletu hydroplánu ďalšieho z Nathanových priateľov, sa im zo šlamastiky podarí vyviaznuť so zdravou kožou.

  Uncharted 2: Among Thieves
  Nástupca úspešnej akčnej adventúry, kde sa tento raz budete môcť vydať po stopách legendárneho moreplavca Marca Pola, alebo skôr po stopách jeho lodí. V spoločnosti hlavného hrdinu Nathana sa teda vydáte hľadať vraky honosných korábov, ktoré by podľa všetkého mali ukrývať nielen cennosti, ale aj nebezpečné tajomstvo.

  Uncharted 3: Drakes Deception
  Nathan Drake sa vo svojom treťom dobrodružstve vydáva z ľadových plání a zo skalnatých pohorí Tibetu do slnkom rozžeravenej arabskej púšte, kde bude hľadať dávno stratené mesto. Na ceste za dobrodružstvom stretne staré známe postavy, predovšetkým svojho parťáka Sullyho a množstvo nových postáv.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Recenzia na Zing.cz (1)

Hodnotenie 10/10

Povinnost jak pro fanoušky série, tak i pro čerstvé majitele PS4, kteří s Uncharted sérií ještě neměli tu čest.  Prečítať celú recenziu

Hodnotenie zákazníkov (15)
Pridať hodnotenie

Hru Uncharted hodnotím velmi dobře, od doby kdy jsem si hru zakoupil tak jsem jí i rázem komplet dohrál. Doporučuju všem co na konzoli PS4 začínají, tak toto je ten správný start do pařanské vlny.

Skvela kolekce 3 her ve vyhlazenem grafickem kabatku.

Všechny 3 verze remastrovane cosi přát

Kdo serii Uncharted nehrál tak to rozhodně musíme dohnat.Vřele doporučuji.

Rozhodně skvělá koupě pro jak nepolíbené sérií tak i pro ostřílené veterány, kteří si svou klasiku chcou zahrát i v novém kabátku!

super pařba

Zobraziť všetky hodnotenia