Unreal Tournament 2004
PC

42,99
Nákupom získate 0,34 kreditov
Doporučený vek: Od 16 rokov
Štítky: FPS, Multiplayer
Kód produktu: 10662
 • Assault Mode:

  Najhorúcejší typ hry pre jedného hráča sa vracia. Vnútornej i vonkajšej arény, plne ovládateľné vozidlá, tanky, vznášadlá, lietadlá, vesmírne vznášadlá to všetko prináša nový rozmer do bitiek v UT2004. V jednom scenári hráči poznajú adrenalínové vesmírne bitky zatiaľ čo budú útočiť alebo brániť Skaarjskú vlajkovú loď. V inom scenári bránite alebo útočíte na výrobnú továreň. Celkom je v hre 6 scenárov hrateľných za obe strany v single alebo v multiplayeri.; Onslaught Mode:
  Nový typ hry na rozľahlých mapách s novými zbraňami a pozemnými a s vzdušnými vozidlami. Smrtonosný bombardér, ohavné pavúčie míny, účinne riadená strela to a mnoho ďalšieho môžete použiť na ovládnutie a udržanie dôležitých bodov na mape. Vyhráva ten tým, ktorý udrží viac bodov a dokáže zničiť základňu nepriateľa. Celkom je k dispozícií 9 máp.; Priama hlasová komunikácia cez sieť a internet takže sa hráči na oboch stranách môžu dohovoriť na taktike a informovať sa o priebehu bojov. S využitím slúchadiel s mikrofónom si tak môžete rozobrať ciele a dohovoriť sa na taktickom postavení alebo proste jačať na ostatných, aby vám zišli z cesty. Mikrofón a hlasové vlastnosti sú plne nastaviteľné.; Obľúbené postavy z Unreal Tournament sa vracajú a tak sa opäť stretnete s Skaarj, Necris a s Xan Kriegorom. Stretnete sa s 20 novými postavami, s množstvom nových stavieb a textúr a celkom novou hudbou.; Čo je na hre úplne to najlepšie je plná modifikovateľnosť - amatérskymi tvorcami takže k dispozícií bude množstvo nových máp ako tomu bolo u UT2003.; UnrealTV vďaka nej môžu byť vysielané zápasy stovkám divákov s minimálnymi hardwarovými nárokmi na hernom serveri.; Kompletný hlasovací systém, ktorý umožňuje hráčom odhlasovať si zmenu hry, mapy, mutátorov a pravidlá behom hry. Hlasovací systém i pre klanov, aby si odsúhlasili podmienky pred začiatkom hry.; Stovky nových vylepšení ako nové zameriavacie kríže pre každú zbraň, možnosť niesť a strieľať z 2 pušiek naraz, vylepšená tímová hra "Botov".

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 1000MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 5,5GB voľno na disku, DVDROM, 256MB RAM pre Windows 2000 a XP, grafické karty s čipmi Ati Radeon 8000 a vyššie alebo Nvidia geforce 2 a vyššia

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  Nová generácia najlepšej akčnej hry na PC. Nové postavy, nové herné modifikácie, nové mapy, možnosť ovládať pozemné, letecké a vesmírne bojové vozidlá.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Unreal Tournament 2004? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame