zrušeno Vanguard: Saga of Heroes
PC

19,99
Nákupom získate 0,80 kreditov
Doporučený vek: Od 12 rokov
Štítky: Fantasy
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 12338
 • Hra od roku 2012 prešla na Free-to-play model a je možné ju hrať zadarmo (s prípadným jednorázovým dokupovaním ďalších služieb).
  Obsahuje 30 denné herné predplatné - vzťahuje sa iba na novo vytvorený účet

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 2,4GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 20,0GB voľno na disku,
  vyžaduje pripojenie k internetu!

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Online a MMORPG

  Rozľahlý a do detailu prepracovaný herný svet plný mágie, drakov a rytierov, kde nie je len reč o stratených pokladoch nesmiernej hodnoty, po ktorých túži nejeden smrteľník. Vangurad je miesto, kde môžete nasledovať množstvo rôznych životných ciest v úlohe jednej z niekoľkých odlišných rás. Môžete sa napríklad stať dobrodruhmi, remeselníkmi, zlodejmi, umelcami, mágmi, atď.

  V hre môžete vlastniť budovy i dopravné prostriedky a ovplyvňovať tak chod sveta, alebo svoju ríšu. Vanguard je svet, ktorý riadite a formujete sami a tvorca vám v tom len napomáha. Neoddeliteľnou súčasťou hry sú okrem prírodných otvorených priestranstiev aj dungeony ukrývajúce nebezpečenstvo, príšery ako aj ten pokladík.

  Všetko je spracované s použitím modernej technológie, ktorá dokáže vytvoriť herní svet bohatý na detaily, ktorý si pritom zachováva svoj vlastní štýl a atmosféru. A o to ide tvorcom, ponúknuť hráčom originálny fantasy svet plný nových prvkov, zábavných questov a možnosti čo najväčšej realizácie každého hráča podľa prania.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame