Vietcong 2
PC

(20x)
8,09
Nákupom získate 0,32 kreditov
Doporučený vek: Od 18 rokov
Štítky: FPS, Taktické
Jazyk: Český dabing
Kód produktu: 10044
 • Hra neobsahuje kľúč pre hranie multiplayeru!

  Boje založené na skutočných udalostiach v meste Hue; V multiplayeri bude možnosť používať rôzne typy vozidiel; Jednotlivé misie na seba dokonale nadväzujú, takže tvoria jeden príbeh, hra nie je prerušovaná vstupom do menu; Nové typy postáv pre hru viacerých hráčov; 2 kampane pri hre jedného hráča; Realistické boje v hre pre viacerých hráčov - so 64 účastníkmi; Kooperatívne misie pre 8 hráčov proti počítačom riadeným protivníkom; Viac než 50 autentických zbraní; Skvelá atmosféra

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 1,8GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 3,5GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  Príbeh Vietcongu 2 sa odohráva v roku 1968, kedy došlo k silnej ofenzíve severo-vietnamskej armády pri meste Hue. V misiách budú môcť hráči zažiť všetko tak, ako si to v svojich spomienkach pamätajú príslušníci špeciálnych jednotiek a ďalší vojaci Americkej armády, ktorí boli v meste behom ofenzívy prítomní.
  Hráč prevezme úlohu amerického kapitána, ktorý má zaistiť ochranu vojnových dopisovateľov behom prímeria, zjednaného kvôli tradičným oslavám Nového roku. V rovnakej úlohe si potom prejde celú ofenzívu Tet na 14 rôznych miestach a absolvuje i záverečný útok na Cisársky palác a o znovuzískanie mesta Hue.
  V hre bude aj možnosť vyskúšať si kampaň za mladého príslušníka Vietcongu, bojujúceho proti juho-vietnamskej armáde v ryžových poliach a džungli okolo svojej dedinky, skôr ako posla povýšia na seržanta a zúčastní sa útoku na Cisársky palác začiatkom ofenzívy Tet.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (20)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Kdybych měl porvonat Vietcong a Vietcong: Fist Alpha se Vietcong 2, vyhrála by jednička a to na plné čáře, pokud ale hledáte dobrou singleplayerovou akci tak vás dvojka plně potěší, ikdyž je dost zvláštně udělaná a má zásadní chyby. Odemě 65 % (za jedničku bych dal klidně 100 %).

 Neoverený nákup

DObrá hra lepší než 1...bouhužel to malo lidi hraje :/

 Neoverený nákup

Hraji to už přes 3 roky a je to super!!

 Neoverený nákup

Vietcong je slabši oproti jedničče

 Neoverený nákup

hra je skvělá jako první díl, ale nefunguje multiplayer
všem se píše špatný cd klíč nebo tak něco ,prý na tom už gamespy pracuje ale pochybuji už je to min.rok a furt to skoro nikomu nejde:(

 Neoverený nákup

Tuto hru musí učitě mít příznivci Vietnamsé války,její vynikajicí multiplayer a skělí singl pl.Zaručuje že zážitek je opravdu velký.Dále více než 50 realisticky zpracovaných zbraní které si nejlépe můžete vychutnat v multiplayeru,který je vynikajice zpracován a má zkvělou hratelnost.

Více informací na mém icq:408954315
nebo na mém e-mailu:commy@email.cz

Zobraziť všetky hodnotenia

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame