Vietcong 2 + tričko
PC

44,99
Nákupom získate 0,45 kreditov
Štítky: FPS, Taktické
Jazyk: Český dabing
Kód produktu: 11631
 • Boje založené na skutočných udalostiach v meste Hue; V multiplayeru bude možnosť používať rôzne typy vozidiel; Jednotlivé misie na seba dokonale nadväzujú, takže tvoria jeden príbeh, hra nie je prerušovaná vstupom do menu; Nové typy postáv pre hru viacerých hráčov; 2 kampane pri hre jedného hráča; Realistické boje v hre viacerých hráčov - až 64 účastníkov; Kooperatívne misie až pre 8 hráčov proti počítačom riadeným protivníkom; Cez 50 autentických zbraní; Skvelá atmosféra

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 1,8GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 3,5GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  Príbeh Vietcongu 2 sa odohráva v roku 1968, kedy došlo k silnej ofenzíve severovietnamskej armády pri meste Hue. V misiách si budú môcť hráči prežiť všetko tak, ako si to vo svojich spomienkach pamätajú príslušníci špeciálnych jednotiek a ďalší vojaci Americkej armády, ktorí boli v meste behom ofenzívy prítomní.
  Hráč sa ujme role amerického kapitána, ktorý má zaistiť ochranu vojnovému dopisovateľovi behom prímeria, zjednaného kvôli tradičným oslavám Nového roku. V rovnakej úlohe potom prejde celou ofenzívou Tet na 14 rôznych miestach a absolvuje aj záverečný útok na Cisársky palác a znovuzískanie mesta Hue.
  V hre bude tiež možnosť vyskúšať si kampaň za mladého príslušníka Vietcongu bojujúceho proti juhovietnamskej armáde v ryžových poliach a v džungli okolo svojej dediny. Po skorom povýšení na seržanta sa potom účastní útoku na Cisársky palác a začiatku ofenzívy Tet.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Vietcong 2 + tričko? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame