Viva Piňata CZ
PC

30,99
Nákupom získate 0,62 kreditov
Jazyk: Český dabing
Kód produktu: 13045
 • Piňata sem, Piňata tam, všade kam sa pozriete!

  Minimálne požiadavky

  Windows XP, Vista[32bit], odskúšané na Win 7, procesor 1,8GHz, pamäť 1,0GB RAM, 10,0GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta GeForce 5900 / Radeon 9600 a vyššia
  Štýlovo spracovaný svet menom Piñata, kde sa musíte postarať o rozkvet svojej vlastnej záhradky. Zo všetkého najskôr však musíte prilákať nejakých obyvateľov – piñatá, ktoré sa túlajú mimo záhradky. Ak sa vám podarí do svojej záhradky prilákať aspoň jednu bielu a jednu čiernu piñatku, tak sa tieto na pohľad roztomilé potvorky začnú sfarbovať a kamarátiť sa.

  Pokiaľ sa jedná o piñatá správneho druhu, tak spolu môžu začať chodiť a nakoniec splodiť vajce. O vajce je nutné sa starať, aby sa z neho splodili nové piñatá. S vajcami sa bude okrem iného môcť obchodovať na Xbox Live. Keď nastane čas a piñatá odídu, zostane po nich sladkosť, s nimi môžete aj obchodovať, alebo ich použiť k nakŕmeniu iných piñát, čím príde k zmene ich farby ako i ďalších vlastností.

  Úlohou hráča je neustále rozširovať svoju záhradku, vychovávať s pomocou základnej sady nástrojov piñata tak, ako sa vám to zapáči a hlavne sa pritom baviť.

  Pri chybovej hláške na konci inštalácie s chýbajúcim DLL, postupujte takto:
  z 1.DVD prekopírujte súbor s názvom "FirewallInstallHelper.dll" (nájdete na DVD pod zložkami "program files/Microsoft Games/Viva Pinata/FirewallInstallHelper.dll) do zložky Windows/system32 vo vašom počítači a všetko pobeží tak ako má
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame