Disney: Strašpytlík 2: Eso v akci
PC

8,40
Nákupom získate 0,34 kreditov
Doporučený vek: Od 12 rokov
Jazyk: Český dabing
Kód produktu: 13002
 • Strachopud sa vracia!

  4 nové dynamické svety k preskúmaniu: Pluto, Saturn, Mars a Mesiac.; 4 unikátne herné módy: Eso v úlohe vojaka, Mrňús ako vodič obrneného tanku alebo Kačka ako pilotka kozmickej lode a vznášadla.; 24 rôznych úloh a misií – vzrušujúca jazda na slnečnej sústave s Acom, Mrňúsom a s Kačkou s cieľom zneškodniť nepriateľa.; Rozmanité a zábavné druhy zbraní a pomôcok proti nepriateľov a k navigácií v mimozemskej krajine.; Multiplayer mód pre dvoch hráčov pre úroveň tanku a vesmírnej lode.

  Minimálne požiadavky

  Windows XP, procesor 1,4GHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 2,5GB voľno na disku, DVDROM, Táto hra nepodporuje integrované (t.j. vstavané na základnej doske) grafické karty vrátanie notebookov a karet rady GeForce 4MX.

  Tento krát ale nie v podobe malého kuriatka, ale už v úlohe super hrdinu Esa. Chýbať nebude ani jeho skupina priateľov (Mrňús, Kačka a Rybíz), ktorý sú starší a vizuálne značne vylepšení od pôvodných „hrdinov“.

  Rovnako ako v prvom diele, i tu sa stretnete so zlomyseľnou Bliznou a jej zlovestnou spoločnicou, husou Goosey, ktorá kuje nástrahy a chce prevziať vládu nad planétou Zem.

  Za svoju výraznú premenu vďačia všetky postavy forme stvárnenia príbehu PC hry – film vo filme, keď Strachopud i zo svojou skupinou hraje najnovšie počítačové hry na motíve jeho príbehu a v nej sa práve objavia dospelejšie a dobre vyzerajúci hrdinovia.

  Postavte sa proti zlým nepriateľským robotom a vesmírnym strojom v množstve levelov napriek slnečnej sústave a bojujte so svojimi nepriateľmi v jednom zo štyroch rozdielnych herných módov: Ace v úlohe vojaka, Mrňús ako vodič obrneného tanku alebo Kačka ako pilotka kozmickej lode a vznášadla.

  Pôvodný Strachopud a jeho priatelia, ktoré poznáte z filmu, prebiehajú herní príbeh formou krátkych video sekvencií. Strachopud totiž získal najnovšiu počítačovú hru s hlavným hrdinom Esom – so svojim starším "ja", a pozval svojich priateľov, aby si s nim hru zahrali.

  Dej hry je trochu sci-fi film z päťdesiatich rokov a je hlavne inšpirovaný svetom Esa z pôvodného filmu Strachopud.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame