Walt Disney: Toy Story 2
PC

8,40
Nákupom získate 0,34 kreditov
Doporučený vek: Od 7 rokov
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 10103
 • Podkladom pre hru je vynikajúci film pre celú rodinu z produkcie Walta Disneya; Buzzovo špeciálne vybavenie s všetkými ničomníkmi, získajte kupóny a vyhrajte všetky závody.; Pripravte sa na to, že sa budete musieť prebiť armádou robotov!; Hlavné rysy z oblasti filmu od Andyho pokoja až po Alov svet hračiek.; Množstvo nevídaných a bláznivých akcií vrátane Buzzovho šmýkanie sa zipsu a rotačného útoku!; 15 ohromných svetov vrátane 5 súbojov s hlavnými podliakmi čaká len na vaše objaviteľské nadšenie.; Veľké množstvo klipov z originálneho filmu, plus bonusové videá.; Vysoká kvalita 3D grafiky a vesmírnych zvukov.; Profesionálna česká verzia.

  Minimálne požiadavky

  Windows 95, 98, XP, procesor 200MHz, pamäť 32MB RAM, grafická karta s 8MB RAM, 0,1GB voľno na disku, 4x CDROM

  Akčná hra pre deti od Disneya prináša vaším deťom množstvo zábavy v bezpečnom prostredí. Môžu preskúmavať nové prostredia, prekonávať ťažkosti, hrať so svojimi obľúbenými Disney postavičkami a užijú si tak nekonečné hodiny veselého hrania.

  Užite si hviezdneho velenia! Woody bol unesený a je len na vás, aby ste Buzza previedli záchrannou akciou. Otočky, skoky a saltá budú bežnou súčasťou vášho dobrodružstva v tejto svižnej a vtipnej 3D hre.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Walt Disney: Toy Story 2? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame