Walt Disney: Úžasňákovi
PC

10,19
Nákupom získate 0,41 kreditov
Doporučený vek: Pre všetkých
Jazyk: Český dabing
Kód produktu: 11210
 • Akčná adventúra na motívu filmu.; Hrajte za všetky hlavné postavy z tohto snímku.; S pomocou zvláštnych super schopností jednotlivých postáv bojujte, pretekajte a riešte akčné či dobrodružné úlohy.; Celých viac než 18 úrovní je plných filmovej akcie, dobrodružstva s dávkami humoru. Hra pre deti od 4 do 10 rokov.; Hra je s kompletným českým dabingom od známych hercov

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 800MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 4x CDROM

  Bob Parr kedysi býval jedným z najväčších svetových super hrdinov - pod pseudonymom Pán Úžasňák každý deň zachraňoval životy a zvádzal boje so zlými zbabelcami. Teraz však pracuje ako likvidátor škôd v poisťovne a jediné súboje, ktoré zvádza, sú s časom a vzrastajúcou nadváhou.

  Keď že sa (spolu so všetkými ostatnými legendárnymi bojovníkmi proti zločinu) pred pätnástimi rokmi donútil nešťastných omylov a súdnych sporov a tak mohol svoj super oblek povesiť na rebrík, prijal i zo svojou ženou Helen (Pani Úžasňákovou) občiansku totožnosť a teraz sa snaží so svojimi tromi deťmi žiť normálnym životom.

  Bob má ale neochvejné nutkanie vrátiť sa do akcie, k čomu dostane príležitosť v okamihu, keď ho tajomná správa povolá k splneniu prísne tajnej úlohy na vzdialenom ostrove. Keď Bob zistí, že za celým tajomstvom stojí génius zločinu a jeho diabolská pomsta, vydáva sa zvyšok rodiny Úžasňákových na záchranu akciu, ktorá je pozoruhodná nevídaným súbojom dôvtipov a super schopností.

  Používajte svoje super schopností proti bombám, strelám, robotom či laserom, ktoré ovláda váš nepriateľ. Chcete ako niektorý z Úžasňákových prežiť, musíte byť proste úžasný.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Walt Disney: Úžasňákovi? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame