War Leaders: Clash of Nations CZ
PC

(2x)
6,09
Nákupom získate 0,24 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 16 rokov
Štítky: Real-time stratégie, Svetová vojna
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 13543
 • Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, Vista[32bit], procesor 2,4GHz, pamäť 1,0GB RAM, grafická karta s 256MB RAM (GeForce FX 7600 / Radeon X1600), 7,0GB voľno na disku

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie
  Ultimátna historická vojnová stratégia, ktorá pokrýva prakticky všetky aspekty 2. svetovej vojny. K dispozícii sú všetky hlavné strany tohto historického konfliktu (Nemecko, Francúzsko, Anglicko, Rusko, Japonsko, Taliansko, USA), vrátane všetkých svojich historicky dôležitých postáv (prezidenti, generáli, vojnoví hrdinovia) i jednotiek.

  Medzi hlavné ciele hry patrí víťazstvo vo vojne a pomoc spojencom, čoho sa snažíte dosiahnuť úspešným vedením svojho národa v dvoch úplne odlišných ale vzájomne prepojených častiach. Ide o časť manažérsku a časť bojovú. Časť manažérska je viac-menej klasickou vojnovou ťahovou stratégiou, kde na globálnej strategickej mape rozmiestňujete svoje jednotky, budujete obranu, staráte sa o budovanie vojnových tovární, zaisťujete prísun financií, vediete diplomatické jednania a zadávate výskum.

  Bojová časť je už klasickou 3D realtime stratégiou, kde sa aktívne zúčastňujete špecifického konfliktu, ovládate a rozkazujete svojím jednotkám. A to všetko v detailnom 3D prostredí spracovanom s pomocou moderných postupov. Tie zaisťujú zničiteľnosť terénu, objektov i jednotiek a starajú sa o celú radu vizuálnych efektov.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (2)

  (Xzone.cz)
  Overený nákup
  • Nápad - podobný styl hry z daného období jsem předtím nezaznamenal. Kombinace nutnosti vyvíjet bojové jednotky a současně se starat o technologický vývoj i dostatek surovin.
  • Špatně udělané bitvy, mizerné ovládání a AI, odfláknutá optimalizace, časy na load atd. jsou zoufalé. Časem se dostaví nuda.

  Velmi průměrná hra, která díky provedení prohospodařila zajímavý nápad na zpracování II. světové jiným způsobem než FPS.

  (Xzone.cz)
  Overený nákup
  • + grafika
  • + naprostá volnost
  • + zabudovaný multiplayer
  • - vlajky ostatních států
  • - silné HW
  • - bitvy na čas

  Hra je lépe propracovaná oproti německé verzi. Zklamalo mě, že jsou bitvy na čas a že hra si klidně odběhne od historie, i když jste zvolili přesnost historie vysoká, např. v roce 1942 už stojím s rudou armádou před Berlínem a Italové obsadili celo Francii a ČR. Ale na druhou stranu mě hra hodně baví.

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame

tombraiderremastered, tombraider, laracroft
plysaky, plysovehracky, zlavy, liloastich, pokemon, tlapkovapatrola
pusheen, macky, catsofınstagram, meow
starwars, hviezdnevojny, obiwankenobi, skrytahrozba
studioghibli, mojsousedtotoro, kuchynskeprislusenstvo
minecraft, minecrafters, minecraftuniverse, oslavujeme, aplha