Warhammer: Chaosbane - Slayer Edition
XSX

44.99
Nákupom získate 1.35 kreditov
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer
Štítky: Fantasy, Kooperatívne
Kód produktu: 34673
Hra je tiež dostupná pre:  PS4XBOXPC
 • Túlajte sa po Starom svete plnom hrdinskej fantasy s miliónmi fanúšikov, hrajte sólovo či v kooperácii a bojujte so stovkami netvorov, aby ste zachránili dušu Magnusa, posledného obrancu ľudskej ríše, pred hrozbou Chaosu.

  INŠPIRÁCIA OD NAJLEPŠÍCH V ŽÁNRU
  Táto hra, ktorá čerpá inšpiráciu z klasických titulov tohto žánru (Diablo 3, Grim Dawn atď.), Sa od tradičných hier hack'n'slash odlišuje tým, že ponúka napínavý herný zážitok, dynamickú hrateľnosť s množstvom možností úprav a vysokú mieru znovu hrateľnosti.

  Warhammer: Chaosbane - Slayer Edition (PS5)

  JEDINÁ SVOJHO DRUHU
  Prvý hack'n'slash zasadený do fantasy sveta Warhammeru s príbehom, ktorý napísal Mike Lee (oficiálny spisovateľ pre GamesWorkshop) a ktorý sprevádza soundtrack od skladateľa Chance Thomasa (The Lord of the Rings Online).

  3499550372410
  RÔZNORODOSŤ
  Hra ponúkne 4 odlišné postavy, z ktorých každá má iný herný štýl, schopnosti a konkrétne možnosti úprav. Beštiár ponúkne cez 70 príšer, ktoré všetky slúžia bohom Chaosu a jedinečných bossov. 

  warhammer

  KOOPERÁCIA A ZNOVUHRATEĽNOSŤ
  Hrajte sólo či s 3 hráčmi lokálne či online - rozhrania a triedy doplnkových postáv sú kompletne navrhnuté pre kooperáciu. Okrem príbehového režimu a režimu s lovom bossov sa vám nekonečné množstvo dungeonov a týždenných výziev postará o ešte intenzívnejší herný zážitok.

  games workshop
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Warhammer: Chaosbane - Slayer Edition!