Watch Dogs: Legion - Resistance Edition
XBOX

60,90
Nákupom získate 1.83 kreditov
 • 60,90 €
  Skladom
Doporučený vek: Od 18 rokov
Štítky: Sci-Fi, TPS
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 30658
Hra je tiež dostupná pre:  PS4XBOX
 • Hra podporuje funkciu Smart Delivery. Je možné hrať vylepšenú verziu na konzolách Xbox Series S | X.
  Resistance Edition OBSAHUJE
  - hru Watch Dogs: Legion
  - Resistant Pack: získajte novú postavu Lynx s maskou a oblečením inšpirovaným zvieratami a získajte jeden týždeň VIP status, ktorý vám aj priateľom umožní zbierať skúsenosti a hernú menu rýchlejšie.

  Hra podporuje funkciu Smart Delivery. Je možné hrať vylepšenú verziu na konzolách Xbox Series S | X.

  Tretí diel Watch Dogs nás zavedie do Londýna, blízkej budúcnosti po Brexite. Ambiciózny herný systém nám dovolí hrať za všetky NPC postavy v hre a užiť si veľmi rozdielnu hrateľnosť. Môžete hrať za drzého mladíka aj akčnú babičku hackerku!

  HRAJTE ZA AKÚKOĽVEK POSTAVU
  Naverbujte kohokoľvek z obyvateľov Londýna do svojho hnutia odporu: od agenta MI6 po ostrieľaného bitkára, brilantného hackera, ilegálneho pouličného pretekára, vychádzajúce futbalové hviezdy alebo nenápadné starej dámy ... Každý, koho stretnete, má svoju jedinečnú históriu, osobnosť a zručnosti.

  Watch Dogs Legion - Ultimate Edition (PS4)

  PRISPÔSOBTE SI REKRÚTOV
  Odomknite si jedinečné výhody a prispôsobte si každého člena svojej légie vlastnému hernému štýlu. Zaraďte si každú postavu do určitej triedy, napríklad Hacker, Infiltrator alebo Enforcer. Pre ďalšie prispôsobenie postáv máte k dispozícii jedinečné outfity a ikonické masky.

  SLOBODA A VPLYV
  Urobte si hru presne takú, akú chcete. Celkom nový systém bitiek a široká paleta zbraní a schopností znamená, že spôsob, akým pristupujete k boju, má následné reálne dôsledky. Ak použijete neletálnu silu, nepriateľ sa vás pokúsi premôcť a zajať. Ak budete strieľať s cieľom zabiť, riskujete, že vaše postavy budú skutočne usmrtené.

  watch dog

  OTVORENÝ SVET LONDÝNA
  Preskúmajte ohromný mestský otvorený svet a navštívte rad slávnych londýnskych pamiatok - Trafalgarské námestie, Big Ben, Tower Bridge, Camden, Piccadilly Circus alebo Londýnske oko - a vyskúšajte ďalšie vedľajšie aktivity, napríklad box bez rukavíc, freestylový futbal, nelegálne kuriérske dodávky alebo street art.

  watch-dogs

  V PARTII S PRIATEĽMI
  Spojte sa online s tímom až troch priateľov a spoločnými silami podľa ľubovôle preskúmajte svet alebo sa vyberte na niektorú z nových kooperatívnych misií a skúste splniť náročné úlohy v rámci obsahu po skončení hry. Užite si bezplatné pravidelné aktualizácie, ktoré prinášajú do hry nové online režimy, odmeny a tematické udalosti.
  watchdogs
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Watch Dogs: Legion - Resistance Edition!

Sledujte nás na instagrame