World of Warcraft Battlechest
PC

(25x)
18,90
Nákupom získate 0,76 kreditov
Štítky: Fantasy
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 11078
 • Balenie obsahuje základnú hru World of Warcraft a všetky vydané datadisky (okrem WOW: Legion)

  Zažite dobrodružstvo s tisíckami ďalších hráčov naraz; Preskúmajte a budujte fantasy svet s nekonečnými lesmi, púšťami, horami a ďalšími exotickými miestami.; Pridajte sa k Aliancii a vyberte si jednu z 8-mich postáv, za ktoré môžete hrať.; Vyberte si jednu z 9 tried: paladinov, druidov, bojovníkov, mágov a ďalších.; Nespočetné množstvo známych i neznámych postáv zo sveta Warcraftu.; Nové úlohy každý mesiac.; Cesta cez celý svet plný dungeonov rôznych štýlov a veľkostí.; 6 obrovských miest, každé pod správou jednej z rás.; Vycvičte svoje schopnosti vo výrobe predmetov, alebo ich vymieňajte s ostatnými hráčmi.; Hru je možné hrať len cez internet po zaplatení mesačných poplatkov.; Hra obsahuje kupón na 30 dní hrania. Tento kupón sa aktivuje zadaním čísla platobnej karty (kreditnej alebo debetnej) pri vytváraní účtu na stránkach World of Warcraft alebo zadaním čísla zo 60 dennej hernej karty.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, Vista[32bit], Win 7, odskúšané na Win 8, procesor 800MHz, pamäť 2,0GB RAM, grafická karta s 256MB RAM (GeForce 6800 / Radeon X1600), 25,0GB voľno na disku, DVDROM, vyžaduje pripojenie k internetu!

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Online a MMORPG
  Battlechest OBSAHUJE

  - základnú hru World of Warcraft - datadisk The Burning Crusade - datadisk Wrath of the Lich King - datadisk Cataclysm - datadisk Mists of Pandaria - datadisk Warlords of Draenor - datadisk Legion - 30 dní predplatného zdarma (pre nové účty)

  World of Warcraft (+ príručka 240 strán)
  Od porážky Burning Legions u Mount Hyjal už prešlo pár rokov a národy Azerothu sa stále snažia spamätať z utŕžených rán a príkoria. Hrdinovia z Hordy a Aliancie začali objavovať nové krajiny. Prešli dokonca aj temným portálom, ktorý ich zaviedol do nových zemí za hranicami známeho sveta.

  Nájdeš si tu priateľov, alebo nepriateľov? Aké nebezpečenstvá a odmeny tu na teba čakajú? A čo budú robiť, pokiaľ zistia, že na oko porazení démoni sa vrátili a chcú zasa obnoviť svoje hrozné výpravy známe ako Burning Crusade?

  World of Warcraft: The Burning Crusade
  Prvý datadisk k veľa krát oceneného RPG od Blizzardu. Známemu hernému svetu dodáva nový rozmer – obohacuje ho o nové rasy, krajiny, bojiská, povolania, predmety a ešte oveľa viac.

  Od porážky Burning Legions pri Mount Hyjal už prešlo pár rokov a národy Azerothu sa stále snažia spamätať z utŕžených rán a príkoria. Hrdinovia z hordy, aj aliancie začali objavovať nové krajiny. Prešli dokonca aj temným portálom, ktorý ich zaviedol do nových zemí za hranicami známeho sveta.

  World of Warcraft: Wrath of the Lich King
  2. datadisk k uznávanej MMORPG od Blizzardu. Príbeh sa odohráva okolo honby na Arthasa Menethila a jeho nemŕtvu armádu známu ako Scourge.

  Na hon sa budete môcť vybrať z dvoch štartovacích oblastí. Na východe to je Howling Fjord a na západe zase Borean Tundra. V obidvoch oblastiach na vás čakajú questy podobného charakteru, určené je to iba pre postavy na leveloch 68 – 72. Nechýbajú však ani dungeony pre 70 a 80 levelové postavy. Čo sa obyvateľov týka, môžete sa tešiť na veľkých severských hromotĺkov nazývaných Vrykul a malých Tuskarrov.

  World of Warcraft: Cataclysm
  Čakajú na vás dve nové hrateľné rasy. Prekliati vlkolaci Worgenovia, ktorí sa pridajú na stranu ľudí a k Orcom pribudnú užitoční Goblini. Maximálna úroveň sa zvyšuje o 5 levelov, teda na 85, čo odomkne nové schopnosti, talenty i doposiaľ netušené spôsoby, ako si vylepšiť postavu. Namiesto nového kontinentu čakajte prerobené a inak pozmenené stávajúce zóny. Napríklad Barrens budú rozdelené na dve nové zóny. Z nových častí sa napríklad dočkáte Uldum-u, či Grim Batol.

  World of Warcraft: Mists of Pandaria
  S Pandarenmi prichádza i nový kontinent Pandaria a Blizzard nezabudol ani na ďalšie zmeny. Opäť sa upravil systém talentov, pridali sa PvE scenáre, pribudli dungeony s výzvami, a dokonca se v datadisku objavuje i systém pre boj maznáčikov v duchu pokémoních titulov. Všetci maznáčikovia tak môžu rovnako ako vy zbierať skúsenosti a úrovne, vyberať si najrôznejšie schopnosti a na ťahy bojovať s obľúbencami ostatných hráčov.

  World of Warcraft: Warlords of Draenor
  Ďalší datadisk Warlords of Draenor prinesie niekoľko zaujímavých zmien. Maximálna úroveň postáv sa zvýši z 90 na 100, pričom bude možné jednu postavu na úroveň 90 okamžite povýšiť. Tým sa sprístupní nový obsah všetkým hráčom. Medzi novinky tiež patria nové modely postáv, ktoré budú detailnejšie.

  Dočkáme sa tiež nových animácií, nového sveta Dreanor, nové pvp oblasti, budovanie vlastných pevností a najímanie NPC. Samozrejmosťou sú tiež nové monštrá, dungeony, predmety a odmeny, rovnako ako stovky nových úloh.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (25)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

hra je dobrá ale Gothic 2 to nepřekoná

 Overený nákup

Přidej se na Drakthul :)

 Neoverený nákup

top několik let hra, co ještě dlouho bude nej

 Neoverený nákup

Skvělá hra, dobrá pro zlepšení angličtiny a hlavně zabití času. Nic moc pro studenty či časově jinak omezené lidi. Hře bych dal 7.5 bodu z 10.

 Overený nákup

Skvělá hra avšak s malými nedostatky

 Overený nákup

Jsem velmi spokojený s touhle hrou.

Zobraziť všetky hodnotenia

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame