Wreckreation
PC

37,99 *
* Cena je zatiaľ len orientačná
Nákupom získate 1,14 kreditov
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Pre všetkých
Štítky: Arkáda, Auta, Open-world
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 48727
Hra je tiež dostupná pre:  XSXPS5
 • Wreckreation je 400 štvorcových kilometrov veľkého závodiska, ktoré môžete tvoriť, pretvárať a ničiť. Tím zložený z tvorcov série Burnout a Need for Speed stvoril hru ako ultimátny otvorený sandboxový zážitok pre fanúšikov riadenia aj pretekania. Celý svet si môžete navrhnúť podľa svojho alebo spoločne s priateľmi online. Vo Wreckreation sa môžete neustále snažiť byť rýchlejší ako ostatní, vykonávať tie najlepšie triky alebo spôsobovať efektnejšie havárie proti zvyšku sveta. To všetko na tratiach a okruhoch, ktoré si navrhnete vy sami alebo vaši priatelia. Ale tie vaše budú zrejme rovnako lepšie.

  Kategórie

  PC / PC hry / Preteky


  NAMIXUJTE SI HRU

  Robte rekordy siedmimi rôznymi spôsobmi, kedykoľvek a kdekoľvek vyrazíte na ulici vo svojom MixWorlde - drift, vzdušné závody, tesnoty, kaskadérske kúsky, búračky aj tradičný časový režim.

  NAMIXUJTE SI SVET
  Obrovský otvorený svet, ktorý môžete objaviť a navrhovať. Pokladajte skokanky, slučky, potrubie, pohyblivé prekážky a ďalšie prvky takmer kdekoľvek vo svojom MixWorlde. Ani obloha nie je hranica!

  Wreckreation (PC)

  NAMIXUJTE SI AUTO
  Farbu karosérie, kolesá, turbo, zvuky motora, farby skiel, pneumatiky, ručné radenie či radiaca páka – na čokoľvek si spomeniete, to si môžete upraviť.

  NAMIXUJTE SI HUDBU
  Stanice rádia sú skryté klenoty závodných hier. Počúvajte 16 rôznych hudobných kanálov a novinky z vášho MixWorldu alebo streamujte vlastný zoznam skladieb priamo zo Spotify.

  Wreckreation (PC)

  NAMIXUJTE SI HERNÉ REŽIMY
  Či už ide o bežné preteky, alebo tímovú súťaž kaskadérov, v ktorej váš tím dostane bod za to, že strávi najviac času vo vzduchu. Hrateľnosť vo svojom MixWorlde ovládate vy sami.

  NAMIXUJTE SI VŠETKO
  V MixWorlde môžete byť boh! Ovládajte počasie, dennú dobu aj prevádzku. Nájdite si prázdne miesta a budujte stavby, ktoré budú mať vplyv na váš svet nad rámec základov. Veľmi máte vo svojich rukách.

  Wreckreation (PC)

 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Wreckreation? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

metalgearsoliddelta, metalgearsolid, snakeeaster
pointandclickadventures, hernecitanie, adventury
soulsborn, darksouls, komiksypocesky
assassinscreedshadows, acshadows
hvezdnevojny, , starwarsoutlaws
ohrachalidech, , LEVELmagazine, 50letvideoher, hernecitanie