Yakuza: Like a Dragon - Day Ichi Edition
XBOX

55,60
Nákupom získate 0.56 kreditov
 • 55,60 €
  Skladom
Štítky: TPS
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: Angličtina, Japončina
Kód produktu: 33997
Hra je tiež dostupná pre:  PS5PS4
 • Yakuza: Like a Dragon využíva Smart Delivery technológiu - kúpte si hru iba raz a hrajte ju na Xbox One alebo Xbox Series X, akonáhle bude nová konzola a na ňu hra Yakuza: Like a Dragon dostupná.

  DAY ICHI EDÍCIA OBSAHUJE:
  - Hru Yakuza: Like a Dragon
  - Exkluzívny steelbook
  - Legendárny set kostýmov

  undefined

  Ichiban Kasuga, nevýznamný člen nevýznamnej tokijskej rodiny Yakuza je odsúdený na 18 rokov do väzenia za zločin, ktorý nespáchal. Bez toho, aby strácal nádej, odsedí si svoj čas vo väzení a vracia sa do spoločnosti, aby zistil, že na neho vonku nikto nečaká - jeho klan bol totiž zničený mužom, ktorého si najviac vážil. Nový diel známej série Yakuza je tu.

  ODRAZTE SA OD DNA

  Zmätený a osamotený sa vydáva na cestu s cieľom odhaliť pravdu ohľadom zradenia jeho rodiny a je odhodlaný získať svoj život späť, a pritom sa nečakane stať hrdinom pre mnoho vyvrheľov mesta.

  Yakuza: Like a Dragon - Day One Edition (PS4)
  ZO PSA DRAKOM V DYNAMICKOM RPG
  Zažite dynamické RPG súboje, prepínajte medzi 19 unikátnymi povolaniami ako je bodyguard alebo napríklad muzikant a využívajte okolité prostredie ako zbraň. Popadnite netopiere, dáždniky, bicykle, mestské značky a všetko ostatné, na čo narazíte a rozdrvte pár lebiek!

  yakuza
  VSTÚPTE DO PODSVETIA
  Keď práve nemáte plné ruky práce s drvením hláv, dajte si oddych v jednej z lokálnych herní s klasickými SEGA hrami, súperte s miestnymi v motokárových pretekoch okolo mesta Yokohama, dokončite 50 unikátnych menších príbehov, alebo sa proste len nechajte pohltiť scenériou moderného japonského mesta. Za rohom vždy čaká niečo nové ...

  japonská mafie
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Yakuza: Like a Dragon - Day Ichi Edition!

Sledujte nás na instagrame