Zaklínač 2: Vrahové králů - Rozšířená edice (nová)
PC

(1x)
11.99
Nákupom získate 0.36 kreditov
 • 11.99 €
  Skladom
Doporučený vek: Od 18 let
Lokalizácia: České titulky
Štítky: FPS, Fantasy
 • OBSAH BALENIA
  ROZŠÍRENÁ EDÍCIA OBSAHUJE
  - 3 ks tlačených tematických pohľadníc
  - disk s hrou + aktivačný kľúč na GOG.com  Zaklínačovi, Geraltovi z Rivie, predstavil strhujúci a premyslený príbeh, ktorý definoval nové štandardy pre rozprávanie hier s nelineárnym dejom. Hra okrem epického príbehu ponúka i originálny brutálny bojový systém, ktorý spája taktické prvky s dynamickou akciou v jedinečný celok.

  Potom, čo napomohol potlačenie vzbury iniciovanej Rádom horiacej ruže a zachránil Foltestovi život, sa Geralt stáva ústrednou postavou politických nepokojov v kráľovstve Temerie. Geralt stále chráni kráľa a pomáha mu v jeho úsilí priniesť do ríše mier. Posledné miesto Rádu padá do rúk kráľovskej armády. Povstalcom zostáva už len jediná pevnosť v podobe hradu barónky La Valettovej, ktorá vyhlásila svoje panstvo za nezávislé. Od pokusu o vraždu kráľa, ku ktorému došlo po príchode jeho vojsk k bránam barončinej tvrze počas príprav na finálnu bitku, uplynul jeden mesiac.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

Nejlepší hra, co jsme hrála.