Zaklínač 3: Divoký hon - Kompletní edice
XSX

39,99
Nákupom získate 0,80 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 18 rokov
Štítky: FPS, Fantasy, PS4 Pro Enhanced
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 51910
Hra je tiež dostupná pre:  PS4PS5XBOX
 • Najoceňovanejšia hra minulej generácie sa dočkala vizuálnych a technických vylepšení pre súčasnú generáciu konzol. Kompletná edícia obsahuje základnú hru, ponúkajúcu cez 100 hodín strhujúceho príbehu ak tomu aj dvojicu veľkých rozšírení. Vydajte sa s Geraltom znova na cestu!
  BALENIE OBSAHUJE
  - základnu hru Zaklínač 3: Divoký hon
  - datadisk Zaklínač 3: Divoký hon - Srdce z kamene
  - datadisk Zaklínač 3: Divoký hon - O víně a krvi
  - všetkých 16 DLC a všetky doterajšie aktualizácie - foto mód, zbrane, zbroje a kostýmy inšpirované Netflix seriálom


  Zaklínač 3: Divoký hon - Kompletní edice (PS5)Zaklínač 3: Divoký hon - Kompletní edice (PS5)Zaklínač 3: Divoký hon - Kompletní edice (PS5)

  AKTUALIZOVANÉ PRE XBOX SERIES X
  Užite si temný fantasy svet Kontinentu ako nikdy predtým! Verzia hry Zaklínač 3: Divoký hon pre Xbox Series X bola obohatená o rad grafických a technických vylepšení, vrátane výrazne vylepšenej úrovne detailov, kratšieho načítania, radu komunitných a novo vyvinutých módov pre hru, ray tracingu v reálnom čase a ďalších - to všetko bolo implementované s ohľadom na výkon nových konzol - vrátane zabudovaného foto režimu.

  Opäť sa vracia starý známy lovec monštier - Geralt z Rivie. Teraz však stojí pred svojou doposiaľ najťažšou úlohou. V obrovskom a drsnom svete, zmietanom vojnou, musí nájsť Dieťa Proroctvo. Na svojej ceste navštívi mnoho rozličných miest, nebezpečných pirátskych ostrovov, zradných horských chodníkov, polozabudnutých jaskýň a ďalších miest, o ktorých sa neradno zmieňovať.


  Zaklínač III: Divoký hon je RPG hra novej generácie s otvoreným svetom a silným dôrazom na príbeh. Je zasadená do vizuálne pôsobivého fantasy prostredia, v ktorom vás čaká veľa zásadných rozhodnutí s dopadom na celé vaše okolie. Ocitnete sa v úlohe Geralta z Rivie, jedného z posledných členov vymierajúcej kasty nájomných zabijakov príšer a vydávate sa na náročnú púť vojnou zničeným svetom, na ktorom konci vás čaká nevyhnuteľný stret s najdesivejším protivníkom, akému muselo ľudstvo čeliť: s Divokým honom.

  Zaklínač 3: Divoký hon (Edice Hra Roku) (PC)
  Nilfgaardské cisárstvo prebodlo srdce Severných kráľovstiev a celý svet sa zmieta v plameňoch. Geralta z Rivie prenasleduje nemilosrdný protivník - Divoký hon, mýtická kavalkáda prízračných jazdcov, zvestovateľov záhuby a skazy, ktorí dokážu za jedinú noc spustošiť celé mestá. Geralt, ktorého poháňajú jeho vlastné, hlboko osobné dôvody, sa musí prešmyknúť bludiskom nepriateľských armád, aby našiel a ochránil osobu označenú starodávnym proroctvom. Tunajší drsný a nemilosrdný svet nastavuje ostatným hrám novú latku na poli rozsiahlosti, komplexnosti ekosystému a zmysluplnej nelinearity. Vychutnajte si realistické striedanie dňa a noci, pozorujte zmeny počasia, ktoré má priamy vplyv na herný systém a pomocou svojich čarovných zaklínačských schopností si podmaňte prostredie plné života.

  Zaklínač 3: Divoký hon (Edice Hra Roku) (PC)
  Vylepšujte si jedinečné Zaklínačské schopnosti tak, aby vyhovovali vášmu hernému štýlu, lovte krvilačné príšery, zdokonaľujte svoje charakteristické umenie boja, používajte mocnú mágiu a presekajte si cestu k víťazstvu v otvorenom svete bez hraníc. Kráčajte po zemi, plávajte, jazdite na koni či plavte sa na lodiach. Plňte úlohy, ktoré vstúpia do legiend a zbierajte poklady nesmiernej hodnoty. Všetko je len na vás: vydajte sa kamkoľvek, robte čokoľvek!
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Zaklínač 3: Divoký hon - Kompletní edice? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

tombraiderremastered, tombraider, laracroft
plysaky, plysovehracky, zlavy, liloastich, pokemon, tlapkovapatrola
pusheen, macky, catsofınstagram, meow
starwars, hviezdnevojny, obiwankenobi, skrytahrozba
studioghibli, mojsousedtotoro, kuchynskeprislusenstvo
minecraft, minecrafters, minecraftuniverse, oslavujeme, aplha