18 Wheels of Steel: American Long Haul
PC

(7x)
3.99
Nákupom získate 0.16 kreditov
 • 3.99 €
  Skladom
Doporučený vek: Od 7 let
Štítky: Auta, Retro
 • 48 štátov od pobrežia USA cez Kanadu až po Mexiko; 37 rôznych prívesov; 45 druhov tovaru (mobilný dom, palivo, oceľ, atď.)

  Minimálne požiadavky

  Windows XP, Vista[32bit], odskúšané na Win 7, procesor 1,4GHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM (GeForce 5600 / Radeon 9600), 0,5GB voľno na disku, 8x CDROM
  Simulátor vodiča kamiónu s dlhým prívesom vás vyšle na nekonečné cesty i diaľnice naprieč Severnou Amerikou. Teda nielen USA, ale i Kanadu a Mexiko. Transportovať budete 45 typov tovaru, vrátane chemikálií, zvierat či karavanov.

  Ovládanie týchto monštier pochopiteľne nie je najľahšie a tiež sa budete musieť starať o ich údržbu, dohliadať na palivo či proces nakladania. Cieľom všetkého vášho snaženia bude čo najväčší zisk, vybudovanie vlastnej prepravnej spoločnosti a porazenie konkurencie.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (7)
Pridať hodnotenie

Vynikající simulace nákladní dopravy!

Těžko říct, jestli ALH hodnotit jako novou hru, když jde vlastně o "update" Haulinu... Viditelné kroky k lepšímu, ovšem k dokonalosti pořád něco chybí. Dle mého nejlepší titul od SCS pro ty, co rádi "ameriky".

Celkem poho hra

Tradicí SCS je vytvořit hru s dobrým potencionálem, ale špatně provedenými faktory.

Nelituji toho, že jsem si tuto hru koupil, ale po chvíli hry omrzí, protože je to skoro furt to samé.

Hra je zábavná a pestrá,ale chtěla by vymakat.

Zobraziť všetky hodnotenia