1944: Bitka v Ardénach
PC

(2x)
5,80
Nákupom získate 0,12 kreditov
Štítky: Real-time stratégie, Svetová vojna
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11373
 • 20 vzrušujúcich misií v troch kampaniach v rámci hry jedného hráča. Budete mať možnosť viesť jednotky Osy i Spojencov stými najznámejšími bitkami II. svetovej vojny ;10 máp v rámci hry po sieti, hrateľné v 3 rôznych režimoch (aj pre 4 hráčov), a to cez LAN alebo Internet ;realtimová stratégia zobrazovaná plne v 3D, realistická grafika i zvuky vytvárajúce autentickú historickú kulisu ;15 nových jednotiek a zbraní (Nebelwerfer, SDK FZ 251, Jagdpanther..) ;celkovo je dostupných viac než 85 rôznych jednotiek, pričom každá má svoju vlastnú charakteristiku (pechota, delostrelectvo, tanky, vzdušná podpora..) ;zimné prostredie: zasnežená krajina, nové textúry, kompletne pretextúrované vozidlá i vojaci, vybavenie zimnej kamufláže ;dôraz bol vkladaný na taktické aspekty vojnového konfliktu: armádna logistika, strategické plánovanie bitiek, rôzne bojové taktiky, realistické boje ;možnosť pozastavenia hry: kedykoľvek si môžete premyslieť taktiku a vydať ľubovoľné množstvo rozkazov svojím jednotkám

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 1000MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 1,2GB voľno na disku, 4x CDROM, grafická karta GeForce 3 a vyššia alebo Ati Radeon 8500 a vyššie. Grafické karty GeForce 4 MX nie sú podporované.

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie
  Na začiatku boli Desert Rats vs. Afrika Korps, potom prišiel D-Day a teraz je tu 1944: Battle of the Bulge. V poradí už tretí diel série WWII Battle Collection. Historicky presná realtimová 3D stratégia odohrávajúca sa na autentických bojiskách II. svetové vojny, tento krát v Belgických Ardenách. Oživte minulosť, prežite tie najťažšie bitky v tých najdrsnejších podmienkach najkrutejšieho svetového konfliktu! 20 misií v 3 kampaní v rámci hry jedného hráča, 10 máp pre hru po sieti hrateľnou v 3 rôznych herných režimoch, 15 nových jednotiek oproti predchádzajúcim dielom, bojovať môžete za Spojencov i za Osu.

  Táto hra predstavuje vojnové obdobie z rôznych perspektívach. Začína prvým nasadením Jagdpantherov u Chaumonte - v dobe, keď si Spojenci uvedomili, že dosiahnuť víťazstvo nebude ani zďaleka tak jednoduché. 1944:Battle of the Bulge dáva hráčovi príležitosť bojovať proti Brandenburgskému režimu potom, čo pristane za nepriateľskými líniami. Odtiaľ sa hra presúva k rieke Meusa a k Bastogne, kde Američania podniknú protiútok s využitím svojej masívnej leteckej prevahy. Hra pokračuje Operáciou Northwind, poslednou nemeckou ofenzívou. Vrcholu až epických rozmerov dosiahne 1944: Battle of the Bulge pri útoku Spojencov pri Ríme, a končí s bitkou u Remagenov.

  Tretia časť série WWII Battle Collection využíva RTS enginme vývojárskej spoločnosti Digital Reality, ktorá neúnavne produkuje hry spojujúce s explozívnou hrateľnosťou s historickou presnosťou. 1944: Battle of the Bulge obsahuje 20 nových misií v rámci hry jedného hráča, pričom bitky môžete hrať za jednu i druhú stranu vojnového konfliktu, takže za Spojencov alebo za Osu. Mapy v jednotlivých úrovniach hry boli navrhované s prihliadnutím k historickej presnosti a vytvorené na základe autentických strategických máp, geografických informácií a fotografií zo samotných bitiek. Cieľom zaistiť úplnú presnosť hry a ďalej tak predlžiť jej dobu hrateľnosti boli pri tvorbe 10 máp hry po sieti úzkostlivé brány v oficiálnych vojnových záznamov.

  Okrem tejto autentickosti sa hráči v hre stretnú s novými prvkami, ktoré sa v predchádzajúcich dieloch série neobjavovali. Táto časť II. svetovej vojny sa odohrávala v zime, a hra tak núti stratégiu čeliť okrem nepriateľov i v krutých zimných podmienkach a hlavne v snehu, čo ovplyvňuje pohyb vojakov i vozidiel. V hre sa ďalej predstaví 15 nových jednotiek, odrážajúcich vzhľadom bojových polí tejto doby. Hráči budú môcť mimo iného ovládať napríklad Nebelwerfer, SDK FZ 251 - a Hummel. Konkrétne pribudne 9 nových jednotiek na strane Osy, ako trebárs Sturmtiger a ME 262, 6 nových jednotiek kde sa dostanú i Spojenci, kde pôjde napríklad o Sherman 105 a Calliope.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (2)

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • 1.Od Chaumontu po Remagen velká snaha o historickou akurátnost + technika, toho všeho si cením.

  • 2.Solidní grafika, která neurazí.

  • 3.HW nenáročnost+cena
  • 1.Po Company of Heroes si na 1944:BvA málokdo vůbec vzpomene natož aby to hrál. Já se ale bavil docela dobře.

  • 2.Někdy blbne pathfinding.

  • 3.Nic nového pod sluncem co do hratelnosti. Stejné jako Desert Rats vs. Afrika Korps.

  Rozhodně lepší než film ''Přežili jsme Ardeny''. V jádru dobrá strategie, to je ale jen tím, že herně kopíruje své velké bratry. Pokud vám tedy nevadí že za své peníze dostanete zrecyklovaný koncept v ardenských kulisách jděte do toho.

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • Prostředí bitev v Ardenách, spojenecká a neměcká kampaň, mnoho jednotek, popisy k vojenské technice. Grafika a hudba mi ke hře seděli.
  • Trochu chaotické střídání hraní za OSU a Spojence.

  Slušná strategie z období bitev v Ardenách.

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame