34 Sports Games - World Edition
SWITCH

29,99
Nákupom získate 1,20 kreditov
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Pre všetkých
Štítky: Arkáda
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 61535
 • 34 Sports Games - World Edition je jedinečná kolekcia minihier, ktorá v jednej hre spája 34 rôznych športov. Vyzvite svoju rodinu alebo priateľov a nech vyhrá ten najlepší z vás!

  Či už vás láka futbal, basketbal, vzpieranie, skákanie na trampolíne, lukostreľba alebo napríklad bowling, v tejto hre nájdete všetky svoje obľúbené športy na jednom mieste! Vyberte si, ktorú krajinu budete v súťažiach reprezentovať, poctivo natrénujte každú disciplínu, a keď vyladíte formu, pustite sa do prekonávania svetových rekordov. Hrať môžete sami alebo sa do súperenia v rýchlych zápasoch a turnajoch môžete pustiť spoločne až vo štyroch hráčoch. Pri tom precestujte celý svet a postupne odomknite nespočet rôznorodých kostýmov pre svoje postavy.

  Ste pripravení predviesť ostatným svoje športové zručnosti a vysporiadať sa s výzvami viac ako troch desiatok ľahko ovládateľných a zábavných minihier? Potom vstúpte do arény a staňte sa šampiónom!

  - Zúčastnite sa jednej z najväčších športových udalostí a pustite sa do zdolávania výziev v 34 rôznych športoch – od plávania a futbalu cez extrémnu jazdu na bicykli a vzpieranie až po skákanie na trampolíne a mnoho ďalších!
  - Ako reprezentanti svojej krajiny precestujte celý svet a navštívte Spojené štáty, Austráliu, Japonsko alebo napríklad Francúzsko.
  30 Sport Games in 1 dupl (PS5)
  - Vyberte si, na čo máte práve chuť - tréning osamote, alebo súperenie s priateľmi? - Vďaka ľahkému ovládaniu je hra vhodná pre malých aj veľkých hráčov!
  30 Sport Games in 1 dupl (PS5)
  - Vylepšená verzia hry 30 Sport Games in 1 z roku 2023 s prepracovaným dizajnom, novými minihrami a bohatšími možnosťami prispôsobenia!
  30 Sport Games in 1 dupl (PS5)
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si 34 Sports Games - World Edition? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame

borderlands, liliththefirehawk, tinytina, figurky
metalgearsolid, hernysoundtrack, vinyl, herneLP, hernahudba, , solidsnake
onepiecemerch, goingmerryship, zberatelskafigurka, modellodi
SeaOfStarsArt, hernecitanie, , BookOfArt, indiehra
zlatosomdoma, zberatelskafigurka, dinosaurove, dinosauri
FunkoPop, JackSparrow, Predobjednavka, PiratiZKaribiku, zberatelskafigurka