Mario Party Superstars
SWITCH

53,99
Nákupom získate 0.54 kreditov
 • 53,99 €
  Skladom
Doporučený vek: Pre všetkých
Štítky: Logické, Párty
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 37912
 • Voláme všetkých superstar! Užite si 5 klasických herných stoloviek z éry Nintendo 64 a cez 100 minihier naprieč celou sériou v novom diele Mario Party s podtitulom Superstars, ktorý exkluzívne vyjde pre konzolu Nintendo Switch. Obľúbená párty hra je späť!

  SUPERSTAR KOLEKCIA

  Mario Party je späť s piatimi klasickými hernými stolovkami z Mario Party hier na konzolu Nintendo 64. Od ľadových plání cez kvetinové lúky sa budete snažiť získať čo najviac hviezd (a cestou sabotovať svojich spoluhráčov).

  Mario Party Superstars
  KLASICKÉ MINIHRY
  Vyskúšajte skvelú sadu minihier zo série Mario Party, ktoré sa objavili na konzolách Nintendo 64 a Nintendo GameCube. Hry môžete hrať buď v režime stolovky alebo si ich zahraté v režime voľnej hry. Všetky minihry sú hrateľné Joy-Con ovládačmi, Pro Controller alebo môžete hrať na Nintendo Switch Lite.

  super mario party
  PRENOSNÁ PÁRTY
  Vezmite si párty kamkoľvek a zahrajte si s kamarátmi kedykoľvek či už na rovnakom systéme, v lokálnom multiplayeri (nevyžaduje pripojenie k internetu) alebo v online hre. Stretnite sa s priateľmi na hernej stolovke a striedajte sa po ťahu alebo si hru uložte a pokračujte neskôr. Všetky módy podporujú online multiplayer.

  mario party
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Mario Party Superstars!

Sledujte nás na instagrame