American Conquest Trilogy
PC

(3x)
6,30
Nákupom získate 0,25 kreditov
Štítky: Real-time stratégie, Stredovek
Kód produktu: 12677
 • Prežiť a zvíťaziť dokáže len majster v stratégií, taktike a diplomacii

  Živé bitky, do ktorých sa môže zapojiť až 16 000 jednotiek.; Niekoľko režimov sieťové hry cez LAN alebo Internet aj pre 7 hráčov.; Obdobie rokov od 15. až do 19. storočie.; Viac ako 20 národov.; Okolo 250 rôznych jednotiek.; K dvom stovkám budov.; Taktické formácie pre vojakov a jazdu, delostrelectvo, dôstojníci, bubny, prepracovaný systém morálky atď.

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 2,0GHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 3,0GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta nVidia GeForce 2 a vyššia alebo Ati Radeon 7500 a vyššia

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie
  American Conquest

  American Conquest je stratégia, ktorá sa inšpiruje dejinami nového kontinentu od jeho objavenia v roku 1492. Prežite 300 rokov plných ozbrojených konfliktov o územie, bohatstvo a slobodu. Hra obsahuje 8 historických reálnych kampaní s 42 misiami.

  American Conquest: Protiúder (Fight Back)
  Tri storočia vojen pokračujú - ešte neľútostnejšie bitky zúria napriek americkým kontinentom. Španieli trúbia na útok na poloostrov Yucatan, kde sa k odporu chystajú Mayovia a Astékovia. Nemci sústreďujú všetky sily na nájdenie bájneho Eldoráda. Indiánske povstanie proti Angličanom vedené náčelníkom Pontiacom končí v krvavom kúpeli. A Rusi urobia čokoľvek, aby dobyli Aljašku.

  American Conquest: Fight Back je samostatne hrateľným datadiskom k obľúbenej strategickej hre, ktorý obsahuje nový bojový mód, 5 nových národov a nové mapy pre single aj multiplayer.

  American Conquest: Rozdelený národ (Divided Nation)
  Hra obsahuje celkom 9 histórií inšpirovaných singleplayer kampaní, ktoré sa odohrávajú na severoamerickom kontinente a mimo iného sa v ich priebehu hráč zúčastní Americkej občianskej vojny, Bitky o New Orleans, vojna o nezávislosť Texasu a ďalšie dôležité okamihy histórie USA.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (3)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

dobra hra na pobaveni

 Neoverený nákup

Já byl s tímhle dílem spokojen a doufám, že na tom vy budete stejně.

 Neoverený nákup

Ve hře American Conquest spočívá duch opravdu líbivé rychlé strategie opředený dobýváním Nového světa

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame