Assetto Corsa Competizione
PS4

34.99
Nákupom získate 1.40 kreditov
 • 34.99 €
  Skladom
Lokalizácia: Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Auta
Hra je tiež dostupná pre:  XBOX
 • OBSAH BALENIA
  Predobjednajte si hru a získajte DLC "Intercontinental GT Pack" rozširujúci ponuku tratí o štyri ďalšie svetoznáme okruhy zo štyroch rôznych kontinentov - Mount Panorama v austrálskom štáte Nový Južný Wales, Kyalami Grand Prix v Južnej Afrike, okruh v japonskej Suzuke a Weathertech Raceway Laguna Seca vo Spojených štátoch. Okrem toho prináša DLC tiež cez 45 nových livrejí, 30 nových tímov a 50 nových vodičov, ako aj úplne nové herné režimy inšpirované súťažou Intercontinental GT Challenge.

  Ako oficiálna hra pretekárskeho seriálu GT World Challenge vám Assetto Corsa Competizione umožňuje okúsiť na vlastnej koži nefalšovanú atmosféru šampionátu športových vozidiel triedy GT3. V ponuke nájdete 24 licencovaných vozov a 11 laserom naskenovaných tratí, po ktorých môžete krúžiť v krátkych šprintoch, alebo niekoľkohodinových vytrvalostných pretekoch, a to v režimoch pre jedného i viacerých hráčov.

  MAJSTRI ŽÁNRU

  Vývojári z KUNOS Simulazioni sú skutočnými majstrami svojho remesla, ktorí bezo zvyšku využívajú všetky možnosti Unreal Enginu 4 a prinášajú tak dychberúcu grafiku s verne spracovanými poveternostnými podmienkami, realistické nočné pretekanie aj animácie vytvorené s pomocou technológie snímania pohybu. Osobitný dôraz potom kladú na správanie pneumatík a aerodynamiku vozov.

  Assetto Corsa Competizione

  DETAILNÉ SIMULÁCIE

  Pretekajte ako skutočný vodič šampionátu GT World Challenge a ovplyvňujte nastavenie pneumatík, podvozku alebo motora. Fotorealistické poveternostné podmienky a viackanálový zvuk vytvárajú autentický závodný zážitok.

  aseto corsa

  LASEROM NASKENOVANÉ TRATE

  Každý okruh bol do digitálneho sveta prenesený pomocou technológie laserového skenovania, umožňujúci realisticky stvárniť prostredie na úrovni, aká doteraz nebola v konzolovej závodnej hre k videniu.

  reálná simulace

  POKROČILÝ MULTIPLAYER

  Hra obsahuje nový systém hodnotiaci férovosť pretekárov (a odmeňuje slušných vodičov), zmysluplné priraďovanie hráčov, pravidelné výzvy a online rebríček aktualizovaný v reálnom čase.

  simulátor závodů

  PREPRACOVANÝ SINGLEPLAYER

  Režimy kariéry, šampionátu a voľné hry ponúkajú ucelený, plne nastaviteľný herný zážitok, ktorý uspokojí každého hráča, od úplného nováčika po pokročilého vodiča túžiaceho zmerať svoje zručnosti s tými najlepšími.

  gt world challenge
  PRÍSLUŠENSTVO A VIDEOSEKVENCIE
  Chopte sa volantu, zaraďte vyššiu rýchlosť a pretekajte ako skutočný profesionál. Plne animované videosekvencie prehrávanej počas pretekov, zastávok v boxoch alebo pri výmenách vodičov sprostredkovávajú vo všetkých smeroch plnohodnotný zážitok z pretekárskeho dňa.

  Assetto Corsa Competizione
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Assetto Corsa Competizione!