Aura 2: The Sacred Rings
PC

5,20
Doporučený vek: Od 12 rokov
Štítky: Fantasy
Kód produktu: 12825
 • Point and click interakcia.; Viac ako 25 logických hádaniek a skúšok.; 3 rozľahlé svety (No Mans Land, Manula Valley a Keepers Land).; Celá rada NPC postáv k interakcií a komunikácií.; 400 miest plných preskúmavaniu.; Predrenderovaná grafika doplnená 3D objektmi s radou špeciálnych efektov.; Možnosť nelineárneho postupu.; Viac ako 40 minút CG filmov.; Originálny hudobný sprievod pozostávajúcich z 8mi skladieb.

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, Vista[32bit], procesor 1,2GHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 3,5GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Adventúry

  Pokračovanie tajomnej puzzle adventúry, ktorá poteší najmä priaznivcov prvého dielu a milovníkov adventúr typu Myst/Atlantis. Príbeh sa točí okolo kolekcie zvláštnych prsteňov, ich majiteľ po skombinovaní špecifických artefaktov môže prijať nesmrteľnosť a veľkú silu. Tieto prstene chránili klan Keepers, ktoré znepokojili skaz od Durada (vodcu konkurenčného klanu), ktorý hodlá prstene získať a novú nabitú silu využiť k páchaniu zla.

  K tomu samozrejme nesmie dôjsť a tak ste vyslaní na dlhé dobrodružstvo, aby ste získali potrebné artefakty, doručili ich majstrovi Griffitovi a tím zabránili potenciálnemu nešťastiu, keby sa prstene i artefakty dostali do ruky Durada. Hlavného hrdinu Umanga zavedie dobrodružstvo do miest, kde pri nájdení artefaktov dôjde k odhaleniu pravdy. Umang si tak postupne uvedomí, ako Durad všetko umelo nastrojil a jeho cesta za získaním artefaktov je len ďalším krokom k naplneniu jeho diabolského plánu. Umang musí Durada prekabátiť, aby mu plán prekazil, dokončil svoju úlohu a doniesol artefakty i prstene do sídla klanu Keepers.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame