Auto Assault
PC

12,60
Nákupom získate 0,38 kreditov
Štítky: Sci-Fi
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 11666
 • Masívna multiplayerová hra ;Unikátny zničiteľný svet, kde môžete zničiť všetko čo sa hýbe a väčšinu vecí, ktoré sa nehýbu ;Realistické efekty ;Unikátny systém misií ;Celkom nová mapa sveta, ktorá minimalizuje čas presunu ;Dynamická tvorba máp, terénu, bytostí a spontánnych udalostí

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 1,6GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 6,0GB voľno na disku, 16x CDROM, pripojenie k internetu.
  Platba mesačných poplatkov

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Online a MMORPG

  Auto Assault je masívna multiplayerová hra, kde objavujete post apokalyptický svet v upravených autách a motorkách. ľudia a mutanti, ktorý proti sebe bojujú o kontrolu nad svetom.
  Bojujte proti zločincom a mutantom, búrajte budovy a autá a ničte všetky objekty, ktoré uvidíte. Objavujte, drancujte a bojujte proti svojim protivníkom sám alebo sa pridajte k nejakej frakcií a pomôžte im prevziať silu nad čo najväčším teritóriom.
  Upraviť si môžte nie len svoju postavu, ale aj vzhľad a výzbroj svojho auta, alebo motorky. Každá postava môže vlastniť niekoľko vozidiel.
  V Auto Assault nájdete priestory pre bitky, ale aj detailný systém misií s prepracovaným scenárom pre samotných hráčov alebo skupiny.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Auto Assault? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame