HeistGeist - Xzone Edice
PC

21,99
Nákupom získate 0,66 kreditov
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Aktivácia: SteamSteamDoporučený vek: Pre všetkých
Štítky: Arkáda, Sci-Fi, Ťahové, Príbehové, 2D RPG, Karetné
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 59329

Obsah edície

 • Príbehové RPG HeistGeist nás vezme do cyperpunkovej strednej Európy, kde skúsené oko rozpozná inšpiráciu Bratislavou. Ako ostrieľaná zlodejka Alex, ktorá práve dokončila jednu veľmi nepodarenú akciu, dáme dohromady tím zlodejských špecialistov. Spolu s nimi sa pustíme do prepracovaných lúpeží, budeme bojovať v ťahových kartových súbojoch a nabúravať sa do najzabezpečenejších korporátnych systémov na svete.

  Hra vychádza v rámci Xzone Edície. V tejto edícii si kladieme za cieľ prinášať hráčom skvelé české a slovenské hry v luxusnom balení, ktoré si hra aj hráči zaslúžia.
  XZONE EDÍCIA OBSAHUJE
  - Steam kľúč na stiahnutie hry HeistGeist
  - zberateľské balenie s mini-artbookom
  - plagát s mapou hry
  - 4x originálna litografia
  - papierové mini-standee Lujzy
  - samolepky

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Indie


  CYBERPUNK ZO STREDNEJ EURÓPY
  Hra je zasadená do post-cyberpunkového sveta, založeného na skutočných miestach vo fiktívnej verzii strednej Európy okolo roku 2040. Hlavná hrdinka Alex sa živí ako profesionálna zlodejka. Posledný job sa, ale fakt nepodaril a všetka jej reputácia je v trape. Na úteku pred korporátnymi zabijakmi a nespokojným klientom sa musí Alexandra zo všetkých síl snažiť zostať na žive a pripraviť sa na najväčšiu lúpež svojho života. Po ruke bude mať tím profesionálov zložený z neobvyklých postavičiek, z ktorých každá má sadu veľmi špeciálnych schopností.

  Bzzzt dupl (PC)
  PREPRACOVANÉ LÚPEŽE
  V HeistGeist budeme hlavne plánovať sofistikované lúpeže supertajných prototypov a utajovaných korporátnych informácií. Ale aj tie najlepšie plány sa môžu poriadne zamotať alebo zlyhať. Preto je potrebné neustále sa prispôsobovať zmenám, správne rozhodovať a čo hlavne - zostať nažive a dokončiť prácičku.

  Bzzzt dupl (PC)
  STEALTH HACKOVANIE
  Pripravte si svižné prsty a nabúrajte sa do najzabezpečenejších korporátnych systémov na svete. Hackovanie kyberpriestoru je založené na špeciálnej kartovej hernej mechanike, v ktorej prelamujete silné firewally, vyhýbate sa smrtiacim ICE programom a spúšťate mocné vírusy. Všetko pre získanie cenných dát alebo možnosti vyhnúť sa násiliu.

  Bzzzt dupl (PC)
  KARTOVÉ SÚBOJE
  Pokiaľ sa hackovanie nepodarí a konflikt je neodvratný, hra okamžite prejde do súbojového režimu, kde začne bitka pomocou taktických kariet. Pomocou bojového balíčka kariet môžete nájsť vlastný štýl hrania, upgradovať obľúbené karty a reťaziť silné kombá.

  HeistGeist (PC)

 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si HeistGeist - Xzone Edice? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

hernecitanie, , theroadtotheerdtree
vhlave, vhlave2, premiera
tombraider, darkhorsefigure, zberatelskafigurka, LaraCroft
FUNKO20, FunkoPopFigurky, ZlavynaPopky, Popky, dopravazadarmo
dopravazadarmo, Packeta, doruceniezadarmo
eldenring, shadowoftheerdtree, darcek