Battle of Britain 2
PC

13,99
Nákupom získate 0,56 kreditov
Štítky: Lietadla
Kód produktu: 12291
 • Bitka o Britániu

  Realistické stvárnenie kokpitu, podpora zariadenia track-IR, ktoré sleduje pohyb vašej hlavy; Jedinečná, dynamická kampaň - autentická rekonštrukcia Bitky o Britániu; Stovky lietadiel vo vzduchu naraz, tisícky ďalších na letiskách pripravených vzlietnuť; Autentický varovný systém, Britská pobrežná radarová sieť predáva údaje na veliteľstve a to nasmeruje lietadlá z najbližších letísk na príslušný kurz; Poškodenie radarového systému vytvára výpadky a diery v monitorovanej oblasti; Vteľte sa do úlohy veliteľa, alebo buďte radovým pilotom; Technológie “reálneho počasia”, vrátane predpovede, zmeny v reálnom čase a vplyvu a ovládania lietadla; Technológie “RealPilot”, ostatný piloti majú rovnaké možnosti ako hráči a chovanie podobné ako skutočný piloti; Naštudujte si slabiny nepriateľských lietadiel a využívajte ich; Realistický zvuk - autentické zvuky motoru podľa toho čo so strojom prevádzate, realistické zvuky guľometov, výbuchov, zásahov a delostrelectva; Kompletný systém chovania motoru vrátane sledovania teploty a možnosti prehratia; Nevídané grafické spracovanie, verné zobrazené výbuchy (vrátane diaľky trvania) a zásahy lietadiel, pozemných cieľov, zemského povrchu i vody; Skutočná komunikácia, rozkážte strieľať na bombardéry alebo si nechajte zistiť kurz k najbližšiemu letovisku

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 800MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 0,5GB voľno na disku, 4x CDROM, GK s podporou DirctX 9.0

  Kategórie

  PC / PC hry / Simulátory

  Battle of Britain 2 “Wings of Victory” poskytuje hráčom dva úplné odlišné herné zážitky, môžete sa stať veliteľom alebo obyčajným pilotom a to ako na strane Nemecka, tak aj na strane spojencov.
  Ako veliteľ máte pod kontrolou úplne všetko, každé lietadlo, každú budovu. Každá z nich má vo vojne určitý vplyv a sú ich tisícky. Tisícky možných cieľov - lietadlá, továrne, letiská, radarové stanice, ktorý cieľ si vyberiete pre svoj ďalší útok?
  Alebo nechajte vojnu vojnou a sústreďte sa na jediný cieľ - splniť úlohu. Deň za dňom sú vám prideľované rôzne misie a vašou úlohou je zničiť nepriateľov a dostať spolubojovníkov naživo domov. Hoďte velenie za hlavu a nasadnite do kokpitu britských Hurrican a Spitfire, nemeckého Messerschmittu alebo Štuky alebo si zoberte na starosť guľomet v bombardéroch Dornier Do17, Heinkel He111 a Ju-88.
  Či už si zvolíte ktorúkoľvek možnosť, vždy vás čaká skvelý zážitok a pocit, že ste sa ocitli priamo uprostred autentickej rekonštrukcie bitky o Britániu.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Battle of Britain 2? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame