Battle Realms
PC

20,90
Nákupom získate 0,84 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Kód produktu: 10239
 • Kampaň mód + súbojový-skirmish mód + editor máp. ; Multiplayer mód: pre viac než 8 hráčov na LAN / internete. ; Hrať môžete s 4 klanmi, pričom každý klán má vlastné jednotky - celkovo je to 80 jednotiek (a budov). ; Báza je budovaná v plne realistickom a dynamickom prostredí. ; Osadníci môžu byť mierumilovnímy roľníkmi , alebo agresivními zabijakmi. ; Realistické zásobovanie, uskladnenie a vzájomná interakcia nepriateľov sťažuje dokončiť misiu.; Využite vedomostí svojich hrdinov k vylepšeniu efektívnosti svojich ostatných jednotiek.; Veďte svojich hrdinov k zvyšovaniu vedomostí a sily, aby prežili bitky a získali skúsenosti.; Vybavte svojho obľúbeného hrdinu silnou mágiou a zbraňami a pošlite ho na prieskum.; Jednotky inteligentne reagujú na terén a vzdialenosti v bojových situáciách. ; Jednotky používajú primárne alebo sekundárne zbrane v závislosti na schopnostiach nepriateľov. ; Unikátní tréning spojuje jedinečnú lekciu z alchýmie.; Hrajte za Hadí Klan v single playeru a deja na stranu temna, alebo nájdite cestu k osvieteniu. ; Multi-player ponúka 4 klany, Vlčí Klan, Lotosový Klan, Dračí Klan a Hadí Klan. ; Použite svoje vedomosti a majstrovstvá JinG alebo Jang k vytvoreniu špeciálnych jednotiek, alebo k ich vylepšeniu.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, XP, procesor 800MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 0,6GB voľno na disku, 4x CDROM, procesor 300 MHz, 64 MB RAM, 3D karta 16 MB

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie
  Po siedmich rokoch vyhnanstva sa Kenji vracia späť do svojej vojnou sužovanej zeme. Pridá sa na stranu dobra a pomôže oslobodiť zem spod útlaku Dračieho klanu, alebo v ňom prevládne jeho temná strana a on jej podľahne, rovnako ako jej podľahol jeho otec pred mnohými rokmi!

  Battle Realms je fantasy real-time stratégia od Liquid Entertainment, vývojárského štúdia, ktoré sa podieľalo na hrách ako je Command and Conquer producenta Ed Del Castilla. Vyzbrojený bohatým príbehom a nádherným 3D enginmom. Battle Realms kombinuje unikátný spôsob vývoja postavičiek a detailný bojový model. To riadi túto hru medzi klenotmi strategických a nielen strategických hier.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

kingdomcomedeliverance, warhorsestudios, kingdomcomedeliverancegame, KCD2
kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy, darkhorse, falloutdarkhorse, AmazonPrimeFallout
playstation5, playstation4, jarnezlavy, springsale
valak, figúrky, horor
hobit, bilbobublik, bilbobaggins, hobbit, fajka