Battle Realms
PC

20,90
Nákupom získate 0,84 kreditov
Kód produktu: 10239
 • Kampaň mód + súbojový-skirmish mód + editor máp. ; Multiplayer mód: pre viac než 8 hráčov na LAN / internete. ; Hrať môžete s 4 klanmi, pričom každý klán má vlastné jednotky - celkovo je to 80 jednotiek (a budov). ; Báza je budovaná v plne realistickom a dynamickom prostredí. ; Osadníci môžu byť mierumilovnímy roľníkmi , alebo agresivními zabijakmi. ; Realistické zásobovanie, uskladnenie a vzájomná interakcia nepriateľov sťažuje dokončiť misiu.; Využite vedomostí svojich hrdinov k vylepšeniu efektívnosti svojich ostatných jednotiek.; Veďte svojich hrdinov k zvyšovaniu vedomostí a sily, aby prežili bitky a získali skúsenosti.; Vybavte svojho obľúbeného hrdinu silnou mágiou a zbraňami a pošlite ho na prieskum.; Jednotky inteligentne reagujú na terén a vzdialenosti v bojových situáciách. ; Jednotky používajú primárne alebo sekundárne zbrane v závislosti na schopnostiach nepriateľov. ; Unikátní tréning spojuje jedinečnú lekciu z alchýmie.; Hrajte za Hadí Klan v single playeru a deja na stranu temna, alebo nájdite cestu k osvieteniu. ; Multi-player ponúka 4 klany, Vlčí Klan, Lotosový Klan, Dračí Klan a Hadí Klan. ; Použite svoje vedomosti a majstrovstvá JinG alebo Jang k vytvoreniu špeciálnych jednotiek, alebo k ich vylepšeniu.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, XP, procesor 800MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 0,6GB voľno na disku, 4x CDROM, procesor 300 MHz, 64 MB RAM, 3D karta 16 MB

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie

  Po siedmich rokoch vyhnanstva sa Kenji vracia späť do svojej vojnou sužovanej zeme. Pridá sa na stranu dobra a pomôže oslobodiť zem spod útlaku Dračieho klanu, alebo v ňom prevládne jeho temná strana a on jej podľahne, rovnako ako jej podľahol jeho otec pred mnohými rokmi!

  Battle Realms je fantasy real-time stratégia od Liquid Entertainment, vývojárského štúdia, ktoré sa podieľalo na hrách ako je Command and Conquer producenta Ed Del Castilla. Vyzbrojený bohatým príbehom a nádherným 3D enginmom. Battle Realms kombinuje unikátný spôsob vývoja postavičiek a detailný bojový model. To riadi túto hru medzi klenotmi strategických a nielen strategických hier.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Battle Realms? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame