Battlefield 2042
PC

52.99
Nákupom získate 1.06 kreditov
 • 52.99 €
  Skladom
+ VIANOČNÝ REWIND ZADARMO
Možnosť vrátenia tovaru do 31.1. 2022
Aktivácia: OriginOriginDoporučený vek: Od 16 rokov
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer
Štítky: FPS
Kód produktu: 37815
Hra je tiež dostupná pre:  XSXPS5XBOXPS4

Bonus k objednávke

 • Battlefield 2042 je FPS strieľačka, s ktorou sa vracia legendárne totálne vojnové nasadenie známe z tejto hernej série. V blízkej budúcnosti, vo svete, ktorý je zmietaný nepokojmi, sa musíte prispôsobiť a vysporiadať sa s dynamicky meniacim bojiskom. V tom vám pomôže váš tím a moderný arzenál. Battlefield 2042 s podporou pre 128 hráčov (PC, XSX a PS5) prináša doposiaľ nevídane rozsiahle prostredia z celého sveta. Na hráčov čakajú úchvatné zážitky v aktualizovaných režimoch pre viac hráčov, ako sú Conquest a Breakthrough, alebo v úplne novom režime Hazard Zone.

  Vyžaduje sa pripojenie k internetu.

  Minimálne požiadavky

  Overte si, či splňujete HW požiadavky
  (stránka v angličtine

  Kategórie

  PC / PC HRY + HW / Akčné


  SVET, KTORÝ PREMENILI NEPOKOJE
  V roku 2042 extrémne klimatické udalosti a konflikty kvôli zdrojom úplne zmenili globálne rozloženie síl. Spojené štáty a Rusko stoja na pokraji vojny, zatiaľ čo vojnoví veteráni všemožného pôvodu tvoria nezávislé skupiny známe ako jednotky Task Force. Bojujte o budúcnosť na tomto doteraz nevídanom vojnovom poli.

  Battlefield 2042
  AŽ 128 HRÁČOV SÚČASNE
  Vôbec prvýkrát v histórii série Battlefield sa môže do totálnej vojny zapojiť 128 hráčov naraz (iba na XSX, PS5 a PC; Xbox One a PS4 budú mať limit 64 hráčov). Tento kolosálny počet hráčov prináša úplne nové herné príležitosti a veľkolepé "battlefieldovské" momenty. Viac než kedykoľvek predtým môžete zažiť intenzitu masívnych bitiek, v ktorých sa môže stať čokoľvek.

  battlefield 6
  ROZSIAHLE A DYNAMICKÉ PROSTREDIA
  Intenzívnejšie prežite veľkolepú vojnu v obrovskom meradle na siedmich masívnych mapách, ktoré odrážajú novú filozofiu dizajnu. Každé bojisko má niekoľko rôznych bojových zón zasadených do jedného herného priestoru, a tento extra priestor so sebou prináša väčšiu rozmanitosť a významnejšie zapojenie bojovej techniky do hry - tanky majú viac priestoru na prejdenie, stíhačky majú viac vzdušného priestoru na manévrovanie. Na týchto mapách vás čakajú neustále sa meniace bojové podmienky a výzvy. Prispôsobujte sa za pochodu dynamickým udalostiam a katastrofám ako sú piesočné búrky v katarských púšťach, štart rakety z vesmírneho centra vo Francúzskej Guyane alebo tornáda ohrozujúce betónové džungle Južnej Kórey.

  scifi battlefield
  PRVOTRIEDNÝ ARZENÁL
  Popustite uzdu svojej bojovej kreativite so širokou ponukou najmodernejších zbraní, vozidiel, lietadiel, vrtuľníkov a nového vybavenia inšpirovaného blízkou budúcnosťou roku 2042. Privolajte Rangera, robotického psa určeného na boj, injekčnou pištoľou oživte členov tímu na diaľku, dostaňte sa na nové miesta pomocou lezeckých hákov , oblečte si kombinézu s krídlami, využite prieskumný dron a veľa ďalšieho.

  2042
  ŠPECIALISTI
  V novom systéme špecialistov si vyberte úlohu na bojisku a utvorte vlastnoručne zostavené tímy. Podobne ako štyri triedy v Battlefieldu aj špecialisti majú jednu unikátnu špecializáciu a vlastnosť, ale zvyšok je možné kompletne prispôsobiť. Výberom a vybavením špecialistami sa budete dopĺňať s ďalšími členmi družstva a získate schopnosti obstáť v každej bojovej situácii.

  Battlefield 2042
  NOVÉ SEZÓNY, NOVÝ OBSAH
  Vy a komunita budete v hre Battlefield 2042 postupovať podľa systému sezón, ktoré budú do hry priebežne prinášať čerstvé novinky. Sezóny budú prinášať nové témy a s nimi aj nový obsah ako sú špeciálni vojaci, lokácie, zbrane a vozidlá. Tí, ktorí sa chcú v hre Battlefield 2042 vydať ďalej, si môžu zakúpiť Year 1 Pass a zabezpečiť si 4 nových špecialistov, 4 Battle Passy a 3 veľkolepé sady skinov ("Blistered Earth", "Tempest" a "Cold Blood").

  PORTAL
  Objavte nečakané bitky a vstúpte do bohatého sveta série Battlefield na komunitnej platforme, ktorá vám umožňuje meniť pravidlá vojny. V tomto kreatívnym otvorenom režime máte k dispozícii nekonečné možnosti úprav zbraní, vybavenia, pravidiel a ďalších prvkov. Pripomeňte si silu klasických herných momentov bs obsahom z hier Battlefield 1942, Battlefield 3 a Battlefield: Bad Company 2 alebo využite moderný obsah zo sveta Battlefieldu 2042 k objavovaniu, vytváraniu a zdieľaniu nových, nevšedných zážitkov.

 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Battlefield 2042!