Berušky 2
PC

(2x)
8,70
Nákupom získate 0,35 kreditov
Štítky: Logické
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11075
 • Logická hra v 3D, ktorá dokonale potrápi i skutočného znalca žánru; Pestré 3D prostredie – 10 rôznych tém, 160 úrovni; Moderné a výkonné realtime 3D enginme pre priehľadnú vizualizáciu každej úrovne a jeho okolia; Pôvodné skladby – viac než hodina hudby; Kompletne česky + český návod

  Minimálne požiadavky

  Windows 95, 98, 2000, ME, XP, procesor 350MHz, pamäť 64MB RAM, grafická karta s 16MB RAM, 4x CDROM
  Pod titulom „Berušky II“ sa skrýva logická hra, ktorá riadne potrápi vaše mozgové závity, preverí kvalitu vášho priestorového a kombinačného myslenia, ale hlavne vás dlhú dobu pobaví. O to sa postará celkom 160 úrovni rôznej ťažkosti (vrátane tréningov) v pestrom 3D prostredí! V úlohe piatich chrobákov podstúpite cestu plnú rozličných logických hier zahrnutých do deviatich epizód. Jednotlivé epizódy sa odlišujú ako vzhľadom tak i náročnosťou, ktorá postupne narastá. Ale i veľmi mladý hráči neprídu o "berušky" tie totiž obsahujú tri špeciálne epizódy určené pre nich.

  Z prvého dielu autori prebrali nápad a základné logické prvky hry. Technické spracovanie má však zásadnú zmenu. Hra sa odohráva v 3D prostredí, čo prináša mnoho výhod. Vedľa voľného natáčania a približovania úrovne je hlavná prednosť nová štruktúra logických zápletiek, ktoré sa vďaka novej technológii odohrávajú v 3D priestore. I veľmi ťažké logické úlohy sa tak podaria vtlačiť na relatívne malú plochu. Pribudli aj nové logické prvky, príbehy sprevádzané kresleným seriálom, rozmanité 3D prostredie, vodné plochy a ďalšie prekvapenia. Berušky 2 garantujú stovky hodín zábavy pri hľadaní riešenia 3D hádaniek v rozmanitých prostrediach.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (2)

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • logická náročnost
  • nepovedený přechod na 3d, nepřehlednost v levelech

  Berušky 2 jsou dobrá hra, ale jednička byla mnohem lepší. A navíc zadarmo.

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • Elegantně zpracované grafické 3D rozhraní. Mnoho zábavných ačkoli po čase těžkých misí (až 160). Hudba v samotné hře příjemná na poslech. A samotné "Berušky" nemají konkurenci :)
  • Některé mise až moc těžké, zvláště pro mladší hráče. Pár bugů (opravují patche)

  Oproti prvnímu dílu, rozhodně chytlavé a zábavné. Není na škodu procvičit si mozek :) Doporučuji všem hráčům, kteří se chtějí odreagovat. Příběh 8.2, Design 8.5, Hratelnost 8.0 Celkově 8.3

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame