Big Rumble Boxing: Creed Champions - Day One Edition
XBOX

31.56 36.99 €

Zľava platí do 14. 10. 2021

Nákupom získate 0.37 kreditov 0.00 kreditov
Kredit boost získate ešte minút
 • 31.56 €
  Skladom
Lokalizácia: Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov
Štítky: Bojové, Boxovanie
Hra je tiež dostupná pre:  PS4SWITCH
 • DAY ONE EDITION OBSAHUJE
  - hru Big Rumble Boxing: Creed Champions
  - plagát

  Máte na to, aby ste sa stali šampiónom? Vstúpte do ringu v hre Big Rumble Boxing: Creed Champions a predveďte svoje boxerské schopnosti v údernom arkádovom zážitku. Nasaďte si boxerské rukavice legiend, ako sú Adonis Creed a Rocky Balboa, alebo bojujte ako jedna z 18 ďalších ikonických postáv z Creedova a Rockyho sveta. Vyzvite svojich priateľov a rodinu v lokálnom režime pre viac hráčov, kde môžete predvádzať svoje úderné boxovacie chvaty v napínavých zápasoch jeden na jedného. Prípadne si môžete precvičiť boxerské chvaty v klasických trénerských montážach s Creedom a Rockym a stretnúť sa proti súperom svetovej triedy na celej rade strhujúcich lokácií, zatiaľ čo budete sledovať jedinečný príbeh každej postavy. Hra Big Rumble Boxing: Creed Champions, ktorú v rámci druhej spolupráce medzi Survios a MGM Studios vyvinul tím, ktorý stojí za hrou Creed: Rise to Glory pre platformy VR, prináša úplne prvýkrát napínavú akciu z boxu v štýle Creed na konzoly a PC.

  NAJLEPŠÍ ZÁPASNÍCI

  Jednoduché ovládanie v kombinácii s robustnými boxerskými mechanizmami dávajú hráčom kontrolu v boji proti súperom v arkádovom prostredí. Jednotlivé chvaty sa dajú ľahko naučiť, ale ťažko majstrovsky ovládnuť. Vyhrajte každý zápas a prežite legendárne príbehy 20 odlišných postáv.

  Big Rumble Boxing: Creed Champions - Day One Edition
  ULTIMÁTNY BOXERSKÝ SVET
  Bojujte ako Adonis Creed, Rocky Balboa a obria súpiska legiend z Creedovho a Rockyho sveta, medzi ktoré sa radia Apollo Creed, Ivan a Viktor Drago a Clubber Lang. Pripomeňte si klasické okamihy z Creedoveho a Rockyho výcviku v tematických minihrách.

  rocky balboa
  ADRENALINOVÁ HRA S PRIATEĽMI
  Vyberte si postavu a pripravte sa na súboj v napínavých zápasoch proti priateľom a rodine v lokálnom režime hráča proti hráčovi.

  creed
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Big Rumble Boxing: Creed Champions - Day One Edition!