Biomutant - Atomic Edition
PC

349.99
Nákupom získate 6.00 kreditov
 • 349.99 €
  Skladom
Lokalizácia: Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Sci-Fi, Open-world, Post-apokalyptické, Akčné RPG
Hra je tiež dostupná pre:  PCXBOXPS4

Darček k objednávke

 • ZBERATEĽSKÁ EDÍCIA OBSAHUJE
  - hru Biomutant
  - látkový artwork vo formáte A1
  - oficiálny soundtrack
  - dioráma s dvoma soškami o rozmere 60 x 30 cm z kvalitného materiálu
  - prémiové balenie
  - steelbook
  - veľkú podloužku pod myš 80 x 35 cm
  - tričko L alebo XL


  Biomutant je akčné RPG zasadené do otvoreného sveta, v ktorom sa zmocníte netradičného hrdinu. Tim je medvedík čistotný, ktorý prešiel mutáciou a teraz sa veľmi podobá človeku. Vlastne celý tento svet je obývaný zmutovanými zvieratami. Za hrou stoja skúsení vývojári , ktorí sa podieľali na vývoji hier ako Just Cause a Mad Max, združenie pod hlavičkou na novo vzniknutého štúdia Experiment 101.

  SMRTEĽNÁ NÁKAZA
  Svet hry Biomutant je zasiahnutý prírodnou katastrofou a otrávený olej sa dostal na povrch, kde znečistil Strom života, ktorý svojimi piatimi koreňmi dáva život celej planéte. Pre záchranu Stromu života je potrebné zbaviť každý jeden koreň nákazy olejom a poraziť monštrá okupujúce ich okolie. Celý svet je potom rozdelený na 6 kmeňov, z ktorých si, ale len polovica želá zachrániť Strom života a ďalšie 3 majú svoje vlastné plány. Vďaka prepracovanému systému karmy si získavate vplyv u jednotlivých kmeňov a tie vám pomáhajú vo vašom dobrodružstve. Hra je verná žánru a tak si môžete upraviť svojho hrdinu ku svojmu obrazu.

  Biomutant

  SÚBOJE NA JEDNOTKU
  Súbojový systém kombinuje boj nablízko so streľbou. Na výber máte široké množstvo mečov a strelných zbraní, ktoré môžete plynule meniť. Tešiť sa môžete na zvyšovanie levelu aj vylepšovanie jednotlivých atribút, čo vedie k novým možnostiam útoku.

  racoon

  MECHANICKÉ VYLEPŠENIE
  Na svojom hrdinovi potom ale môžete vymeniť tiež mechanické časti tela, vďaka ktorým získate určitú výhodu nad konkrétnymi nepriateľmi. Niektoré oblasti sú potom dostupné len s určitým biomechanickým vybavením a preto je potrebné dobre plánovať.

  mýval
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Biomutant - Atomic Edition!