BloodRayne 2
PC

13,99
Nákupom získate 0,56 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: TPS
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 10019
 • Akrobatické boje na vodorovných i zvislých tyčiach ;Vylepšený súbojový systém umožňuje prepracovanejší a presnejší boj na blízko. K naučeným "kombom" máte prístup z ponuky pri pozastavenej hre. Preveďte správnu chvíľu presne také "kombo", aké chcete ;Vďaka schopnosti zjazdiť po zábradliach získavate nové možnosti, ako behom pohybu útočiť svojimi čepeľami alebo strelnými zbraňami ;Satie krvi môžete zakončiť efektným vražedným útokom ;Pohyby nasnímané s pomocou technológie motion-capture spoločne s fyzikálnym systémom pre mäkké časti tiel zaisťujú dynamický priebeh bojov ;Satie krvi z bossov, získavate nové sily, ako sú Krvavé búrky alebo Silnejšiu krvavú zúrivosť ;Celkom nové prostredie zasiahnuté do moderného mesta ;Prepracované sledovanie aury je neoddeliteľnou súčasťou hry ;Nové, atraktívne kostýmy

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, XP, procesor 1,2GHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 5,0GB voľno na disku, 4x CDROM, Hra nie je vhodná pre hráčov mladších 17 rokov.

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné
  BloodRayne je "dhampírka", ktorá sa zrodila z neprirodzeného spojenia upíra a človeka. Rayne, je obdarená upírovu silou, ale zároveň prekliata neuhasiteľnou túžbu po krvi a svetloplachosti, v tejto hre ju čaká doposiaľ najťažšia bitka.

  Keď sme v roku 1935 videli BloodRayen naposledy, pripojila sa k silám tajomného Brimstoneského Spoločenstva, po ich boku sa snažila prekaziť nacistické plány na ovládnutie sveta. Jej otec Kagan, nacistický kolaborant, zomrel pri nehode na sklonku vojny.

  Rayne, ktorá bola oslobodená o možnosť zabiť Kagana sama, strávila posledných šesťdesiat rokov s pátraním po potomkoch a ich likvidácií. Tie sa však spojili dohromady a vytvorili Kaganov kult, ich cieľom bolo oživiť Kaganov sen o nadvláde upírov nad celým svetom, kde by ľudia boli len lovnou zverou pre krv smädných dravcov. BoodRaynini súrodenci vytvorili "Rubáš", tajomnú látku, po jej vypustení do vzduchu by prestali byť slnečné lúče upírov nebezpečné a celý svet by sa ponoril do nočnej mory. Medzi nič netušiacim ľudstvom a hrozivým upírím úsvitom teraz stojí len ona – BloodRayne.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

playstation5, playstation4, jarnezlavy, springsale
valak, figúrky, horor
hobit, bilbobublik, bilbobaggins, hobbit, fajka
heroesofmightandmagic3, stolovka, stolovahra, heroesofmightandmagic, homam
gympl, gymplfilm, vinyl, filmovysoundtrack, soundtrack
spiderman2, marvelsspiderman2, funkopop, popfigurky