Bravely Default II
SWITCH

52.99
Nákupom získate 1.06 kreditov
 • 52.99 €
  Skladom
Lokalizácia: Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Fantasy, JRPG, Japonské
 • Vydajte sa na výpravu za štyrmi Kryštálmi v najnovšom prírastku do série Bravely. Objavte nový svet, ktorý sa hemží novými postavami a okúste hrateľnosť, pre ktorú je celá séria tak populárna. Bravely Default II prichádza exkluzívne na konzolu Nintnedo Switch.


  SPLETITÝ PRÍBEH

  Príbeh začína vo chvíli, keď sa Seth - mladý námorník - objaví na brehu jedného z piatich kráľovstva Excillantu. Tu stretáva princeznú Gloriu z Musy. Tá utiekla zo svojho kráľovstva v dobe, keď bolo zničené nepriateľskými jednotkami, ktoré chceli ukradnúť tamojšie Kryštály. Takisto sa zoznámi s Elvisom a Adelle, dvoma cestovateľmi, ktorí túžia rozlúštiť tajomnú a magickú knihu. Bude len na vás postaviť sa zlu, ktoré ohrozuje všetkých našich hrdinov i celý Excillant.

  Bravely Default II
  HRDINOVIA SVETLA POVSTANÚ
  S pomocou nových Hrdinov svetla zachráňte kontinent Excillant! Sledujte príbeh Setha, mladého námorníka, ktorý sa vydáva na veľké dobrodružstvo, pri ktorom stretne veľa priateľov, ale aj tých, ktorí mu chcú skrížiť cestu.

  bravely série
  NÁVRAT BOJOVÉHO SYSTÉMU
  Zvažujte riziká aj možné odmeny v ťahových súbojoch. Postavy môžu urobiť niekoľko pohybov po sebe v jednom ťahu, však sa môže stať, že potom budú z akcie na nejakú dobu vyradení. Vyvažovanie je kľúčové!

  série bravely
  ŠIROKÉ RPG MOŽNOSTI
  Vyberajte si z mnohých rôznych povolaní, zručností aj schopností a upravujte si každého hrdinu tak, aby čo najviac vyhovoval vašej stratégii. Čím viac sa naučíte, tým širšIU paletu stratégií budete ovládať.

  bravely default 2
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Bravely Default II!