Burnout Paradise Remastered
SWITCH

27.99
Nákupom získate 0.56 kreditov
 • 27.99 €
  Skladom
Doporučený vek: Od 7 let
Lokalizácia: Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov
Štítky: Arkáda, Open-world, Zbesilé
Hra je tiež dostupná pre:  XBOXPS4
 • Burnout Paradise je späť v podobe, v akej si ho musí zahrať každý fanúšik arkádových závodov. Titul ponúkne otvorený svet, hŕbu výziev, bohatý vozový park a predovšetkým nekončiacu zábavu. Okrem základnej hry dostanete všetkých šesť rozšírení vrátane jedného veľkého, ktoré pridáva nový svet Big Surf Island. 

  PRESKÚMAJTE PARADISE CITY
  S vôňou páliacich sa pneumatík a za zvukov ohýbajúcich sa plechov sa vydajte na otvorené cesty Paradise City, v ktorom na vás čakajú rôzne skryté prekvapenia. Prebite sa až na výslnie v unikátnych závodoch a vďaka perfektnej znalosti mesta nájdite tú najrýchlejšiu cestu k cieľu a porazte tak súpera. Samozrejmosťou je i multiplayer, v ktorom môžete zničiť kamarátovo auto alebo s ním spojiť sily a zúčastniť sa online výziev.

  Burnout Paradise Remastered

  BÚRAJTE KDEKOĽVEK
  Pravidlá cestnej premávky môžete v Burnout Paradise Remastered hodiť za hlavu. Radary po celom meste merajú rýchlosť kvôli rekordom, nie pokutám! Búračky sú potom tiež hodnotené a fantázii sa medze nekladú.

  take me back to the paradise city


  DEFINITÍVNY ZÁŽITOK
  Remaster prináša kompletnú hru so všetkým dodatočným obsahom s množstvom technických vylepšení pre lepší grafický zážitok a autenticitu. Na konzoli Nintendo Switch hra beží v 60 FPS a ponúkne možnosť ovládať hru čiastočne cez dotykový displej v handheld móde.

  guns n roses
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Burnout Paradise Remastered!