Monster Hunter Rise
SWITCH

55,60
Nákupom získate 1.11 kreditov
 • 55,60 €
  Nie je skladom
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer
Štítky: Fantasy, Open-world, Akčné RPG
Kód produktu: 35307
 • Postavte sa výzve a vyrazte na lov! Monster Hunter Rise, najnovší prírastok do populárnej RPG série, mieri na Nintendo Switch! V príbehu Monster Hunter Rise, zasadeného do ninjy inšpirované oblasti Kamuru Village, objavujte miestnu bohatú faunu i flóru, bojujte s hrozivými príšerami a staňte sa tak najlepším lovcom.
  *Lokálný multiplayer vyžaduje jednu konzolu a jednu kópiu hry pre každého hráča. Internetové pripojenie je nutné pre online hranie. Pre využitie online služieb je potrebné vytvoriť Nintendo Account a prijať príslušné ustanovenia. Nintendo Account Privacy je uplatňované. Niektoré online služby nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie vyžaduje platené online členstvo.


  NA LOVU PRÍŠER

  Pol storočia po poslednej katastrofe musia lovci čeliť novej desivEJ príšere, ktorá sa chystá povstať a uvrhnúť celú krajinu späť do chaosu. Lovte sami alebo sa spojte s priateľmi *, vyberte si vhodnú zbraň a vydajte sa na výpravu s jediným cieľom - poraziť obrovské príšery!

  Monster Hunter Rise
  NOVINKY NAPRIEČ HROU
  Vďaka zbrusu novým herným mechanikám ako "Wire Action" alebo svojmu psiemu spoločníkovi menom Palamute sa môžete tešiť na vylepšený bojový systém, ktorým sa séria Monster Hunter preslávila. Naučte sa rôzne techniky lovu, odhaľte staré tajomstvo a zachráňte svet pred takmer istou skazou.

  monster hunter: rise
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Monster Hunter Rise!

Sledujte nás na instagrame