Call of Duty: Black Ops Cold War
XBOX

60,90
Nákupom získate 1.22 kreditov
 • 60,90 €
  Nie je skladom
Štítky: FPS, Studená Vojna
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Online multiplayer
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 34337
Hra je tiež dostupná pre:  PS4
 • V novom diele série strieľačiek Black Ops s podtitulom Cold War sa vraciame späť k prvému dielu, na ktorý priamo nadviažeme. Ocitneme sa na začiatku osemdesiatych rokov v hlbinách zradnej geopolitickej vojny. Strhujúca kampaň jedného hráča ponúkne príbeh plný celosvetovej konšpirácie a bojovať budete po boku ikonickcých postáv Woodsa, Masona a Hudsona, rovnako ako nových agentov. Zastavíte plán, ktorý sa rodil niekoľko dekád? Call of Duty: Black Ops Cold War tiež ponúkne novú generáciu multiplayeru a mód Zombies.

  Black Ops
  Vrhnite sa do geopolitckého boja začiatku 80. rokov 20. storočia v kampani pre jedného hráča, kde sa stretnete s historickými postavami a ťažkou pravdou. Bojiskom budú známe lokácie východného Berlína, Vietnamu, Turecka alebo ústredie sovietskeho KGB.

  Call of Duty: Black Ops Cold War
  PODLA VÁS
  Tajomstvom zahalená postava známa ako Perseus sa snaží destabilizovať globálnu rovnováhu síl a zmeniť chod dejín. Spoločne so známymi postavami z prvého dielu Black Ops sa vydajte do stredu konšpirácie a rozbite ju. Postavu si každý hráč vytvorí sám, rovnako tak si v niekoľkých momentoch bude môcť vybrať cestu, ktorú zvolí a ovplyvní tak príbeh. Vývojári sľubujú niekoľko koncov a nelineárny priechod úrovňami, vrátane vedľajších úloh.

  kotko
  NOVÁ GENERÁCIA MULTIPLAYERU
  Po dohraní dychberúcej kampane si môžete arzenál studenej vojny preniesť do jedinečného multiplayeru novej generácie. Návrat tiež oslavuje Zombie mód. Viac o multiplayeru sa dozvieme v septembri.

  black ops
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Call of Duty: Black Ops Cold War!

Sledujte nás na instagrame