Cesta kolem světa za 80 dní (ABC edícia)
PC

(2x)
8,09
Nákupom získate 0,32 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 12 rokov
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 11453
 • podľa najčítanejšej knihy Jula Verna!; trojrozmerná grafika, pokročilá technológia zobrazenia - animácie pohybov šiat, pohybov úst, tiene, objekty...; nový zážitok - na svojej ceste budete preskúmavať a zisťovať informácie a aj sa skrývať; behom cesty musíte vynaložiť s finančnými prostriedkami, zohnať si jedlo a pritom stále bežať neúprosný čas; voľnosť pohybu: môžete hovoriť, behať, skákať, liezť, predstierať spánok a dokonca i kradnúť; viac než 100 postáv s ktorými sa na svojej púti stretnete a môžete s nimi komunikovať; voliteľná namáhavosť: chcete sa na svojej ceste cítiť ako rozmaznaný turista, alebo ste profesionálny hľadač pokladov?; ovládanie dopravných prostriedkov: od slonov až po vzducholoď

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, Vista[32bit], procesor 1000MHz, pamäť 512MB RAM, 2,0GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta nVidia GeForce 3Ti a vyššia alebo Ati Radeon 8500 a vyššia

  Kategórie

  PC / PC hry / Adventúry

  "Vsadím sa s kýmkoľvek o 20 000 libier, že dokážem obísť svet za 80 dní. To je 1920 hodín alebo 115200 minút. Prijímate?"
  Phileas Fogg

  V roku 1899 prijal Oliver Lavisheart, mladý anglický cestovateľ, výzvu svojho strýka - vynálezca Mathewa. Má za úlohu obísť svet za 80 dní, navštíviť pritom 4 mestá a priviesť dôkazy o tom, že jeho strýko v každom z nich bol a zanechal tu prevratný vynález. Oliver ide v stopách Phileas Fogga cez Egypt, Indiu, Japonsko a Ameriku. Má len 80 dní, inak jeho strýko prehraje stávku a príde o všetok majetok. Na tejto ceste poznáte nielen Oliverov výnimočný talent ale aj jeho strýka a jeho dobrodružnú povahu, objavíte rodinné tajomstvá a zistíte naozajstnú povahu šialenej stávky.
  Na svojej ceste budete pomáhať nemeckému archeológovi, zachrániť Hollywoodsku herečku, zúčastníte sa pretekov slonov, budete riadiť obrovskú vzducholoď a zistíte ako sa vyrába škótsky tartan, prekabátite japonských samurajov a budete unikať nástrahám syna inšpektora Fixa.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (2)

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • 3D grafika,´koly se dají zvládnout pokud máte inteligenci nad 100 IQ,Docela pěkný příběh,Během hry pojedete ve formuly i na slonovy nebo se taky stanete samurajem zveze vás vlak,vzducholoď i loď,Podíváte se do staroegyptské káhiry potom do Bollywoodu(Bombaj) zastavíte se v japonsku a zastřílíte si v san francisku.Tahle hra je podle mě bomba!
  • No někdy je hra nepřehledná a někdy se opravdu musím podívat na návod.A někdy člověk neví co dělat.

  Hra je podle mě dost cool!Nesouhlasím s kolegou který ji prohlásil za kravinu.Je to super adventura př které se zasmějete!Ať žije Phileas Fogg!

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • slušná grafika,české titulky
  • složité úkoly

  blbost je ´kravina si to kupovat

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame

xbox, xboxcontroller, recyklovanie, ovládač
coffeetalk, coffeetalkgame, indiegame, vinyl, lpcko
kingdomcomedeliverance, warhorsestudios, kingdomcomedeliverancegame, KCD2
kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy, darkhorse, falloutdarkhorse, AmazonPrimeFallout
playstation5, playstation4, jarnezlavy, springsale