Cesta kolem světa za 80 dní (ABC edícia)
PC

(2x)
8,09
Nákupom získate 0,32 kreditov
Doporučený vek: Od 12 rokov
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11453
 • podľa najčítanejšej knihy Jula Verna!; trojrozmerná grafika, pokročilá technológia zobrazenia - animácie pohybov šiat, pohybov úst, tiene, objekty...; nový zážitok - na svojej ceste budete preskúmavať a zisťovať informácie a aj sa skrývať; behom cesty musíte vynaložiť s finančnými prostriedkami, zohnať si jedlo a pritom stále bežať neúprosný čas; voľnosť pohybu: môžete hovoriť, behať, skákať, liezť, predstierať spánok a dokonca i kradnúť; viac než 100 postáv s ktorými sa na svojej púti stretnete a môžete s nimi komunikovať; voliteľná namáhavosť: chcete sa na svojej ceste cítiť ako rozmaznaný turista, alebo ste profesionálny hľadač pokladov?; ovládanie dopravných prostriedkov: od slonov až po vzducholoď

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, Vista[32bit], procesor 1000MHz, pamäť 512MB RAM, 2,0GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta nVidia GeForce 3Ti a vyššia alebo Ati Radeon 8500 a vyššia

  Kategórie

  PC / PC hry / Adventúry

  "Vsadím sa s kýmkoľvek o 20 000 libier, že dokážem obísť svet za 80 dní. To je 1920 hodín alebo 115200 minút. Prijímate?"
  Phileas Fogg

  V roku 1899 prijal Oliver Lavisheart, mladý anglický cestovateľ, výzvu svojho strýka - vynálezca Mathewa. Má za úlohu obísť svet za 80 dní, navštíviť pritom 4 mestá a priviesť dôkazy o tom, že jeho strýko v každom z nich bol a zanechal tu prevratný vynález. Oliver ide v stopách Phileas Fogga cez Egypt, Indiu, Japonsko a Ameriku. Má len 80 dní, inak jeho strýko prehraje stávku a príde o všetok majetok. Na tejto ceste poznáte nielen Oliverov výnimočný talent ale aj jeho strýka a jeho dobrodružnú povahu, objavíte rodinné tajomstvá a zistíte naozajstnú povahu šialenej stávky.
  Na svojej ceste budete pomáhať nemeckému archeológovi, zachrániť Hollywoodsku herečku, zúčastníte sa pretekov slonov, budete riadiť obrovskú vzducholoď a zistíte ako sa vyrába škótsky tartan, prekabátite japonských samurajov a budete unikať nástrahám syna inšpektora Fixa.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (2)

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • 3D grafika,´koly se dají zvládnout pokud máte inteligenci nad 100 IQ,Docela pěkný příběh,Během hry pojedete ve formuly i na slonovy nebo se taky stanete samurajem zveze vás vlak,vzducholoď i loď,Podíváte se do staroegyptské káhiry potom do Bollywoodu(Bombaj) zastavíte se v japonsku a zastřílíte si v san francisku.Tahle hra je podle mě bomba!
  • No někdy je hra nepřehledná a někdy se opravdu musím podívat na návod.A někdy člověk neví co dělat.

  Hra je podle mě dost cool!Nesouhlasím s kolegou který ji prohlásil za kravinu.Je to super adventura př které se zasmějete!Ať žije Phileas Fogg!

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • slušná grafika,české titulky
  • složité úkoly

  blbost je ´kravina si to kupovat

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame