Chicken Shoot
PC

8,09
Nákupom získate 0,32 kreditov
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 12832
 • Viac než 10.000 ručne kreslených animácií ;Tri rôzne zbrane s rôznym dostrelom ;Úchvatné prostredie plné zábavných nápadov ;Hra pre 4 hráčov na lokálnej sieti (LAN) alebo na Internete

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 300MHz, pamäť 64MB RAM, grafická karta s 8MB RAM, 0,3GB voľno na disku
  Zatiaľ čo si farmár Bill doprial svoje poobedňajšie zdriemnutie, horda bláznivých sliepok sa vlámalo do skladiska obilia. Bill sa samozrejme prebudil, ale s takú inváziu operených zloduchov nezvládne a potrebuje vašu pomoc.
  Sliepky môžete zastreliť, kdekoľvek na nich narazíte a za svoje úsilie budete odmenený bodmi. Pokiaľ ale trafíte kura alebo iné zviera, o body prídete. Dávajte si pozor, pretože niektoré sliepky po vás budú hádzať vajíčka, vďaka ktorým môžete prísť o ďalšie body.
  Pokiaľ sa chcete vyrovnať so všetkými operencami, musíte si s nimi poradiť najskôr na farme a potom v lese. Tí najúspešnejší lovci sa dostanú až do zvláštnej úrovne v slepičiarne, ale musíte najprv v prvých dvoch úrovniach vylúštiť hádanky.
  Veľký lov pokračuje v púšti a na severe. Kto uspeje i v týchto úrovniach, sa dostane až do záverečnej úrovne, k veľkému stromu s dôkladnou obranou a kráľovnou všetkých sliepok.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame