CivCity: Rome
PC

8,40
Nákupom získate 0,34 kreditov
Doporučený vek: Od 12 rokov
Štítky: Budovateľské
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 11852
 • Prezrite si vnútrajšok obytných domov, súdov alebo rímskych lázní a preskúmajte do detailu ako žili starí Rimania ;Scivilizujte svoje mesto s pomocou viac než 70 technológií ;Sledujte život rímskej rodiny ;Intuitívne ovládanie, jednoduché umiestňovanie budov ;Rada interaktívnych postáv prináša život do vášho mesta. Slávni Rimania predstavujú a komentujú vaše výzvy ;Toto nie je klasický Rím ale váš Rím, upravte si celé mesto podľa svojho ;Súboje s gladiátormi, debaty v senáte, závody vozov, obrady v chrámoch

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, odskúšané na Win 7, procesor 1,6GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 2,5GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta Ati Radeon 8500 a vyššia alebo nVidia GeForce 3 a vyššia (GeForce 4 nie je podporovaná)

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie
  Hra CivCity: Rome je inovatívna budovateľská stratégia inšpirovaná hrou Sid Meiers Civilization, v ktorej si vytvoríte svoje Rímske impérium. Vybudujte z malej dedinky silné mesto. Na výber máte veľké množstvo budov vrátane gladiátorských škôl, amfiteátrov, arén, pevností a zbrojníc.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame