Cold War Conflicts CZ
PC

6,09
Nákupom získate 0,18 kreditov
Štítky: Real-time stratégie, Svetová vojna
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11260
 • Konflikty studenej vojny

  Konflikty studenej vojny v l. 1950-1973 (Stredný východ, Kórea); 4 kampaň - 37 misií (Izrael: 18, Egypt: 9, Kórea: 5, USA: 5 misií); 8 krajín, každá s takmer 50 typmi jednotiek; Editor scenárov; Multiplayer (LAN/internet)

  Minimálne požiadavky

  Windows 95, 98, 2000, ME, XP, procesor 500MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 16MB RAM, 4x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie

  Cold War Conflicts je realtime stratégia zasiahnutá do éry studenej vojny, do rokov 1950 až 1973. V štyroch kampaniach môžete veliť jednotkám ôsmych národov - USA, Izraela, Egypta, Severnej Kórei, Veľkej Británie, Sýrií, Sovietskeho zväzu a Číny. Niektoré kampane sú nelineárne, takže úspech alebo prehra v jednej misii bude rozhodovať o tom, v akej sile a v akom postavení sa vaše jednotky v misii vyskytnú. Prvé dve kampane sú o vojnách Izraela s Egyptom v rokoch 1956 a 1973. Zostávajúce dve potom o vojnách v Kórei.

  "Cold War Conflicts" sa drží tradície realistickej simulácie boja, pri ktorom má hráč obmedzené množstvo zásob a misie musí vyriešiť pomocou jednotiek, ktoré dostane na začiatku hry k dispozícii, obmedzené počty podporných prostriedkov, kde môže byť každý zásah smrteľný.
  V multiplayeri vstupuje do hry navyše prepracovaný systém získavania zásob vďaka ovládaniu strategických miest na mape. Hra tak získava na realistickosti, pretože neobsahuje klasický systém, pri ktorom sú nové jednotky vyrábane v nereálnom krátkom čase.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Cold War Conflicts CZ? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame