Colin McRae Rally 3
PC

8,70
Nákupom získate 0,35 kreditov
Štítky: Auta
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 10519
 • Ako člen renomovaného Ford tímu zvoľte najlepšiu stratégiu na zisk a dlhé udržanie svetového poháru.; Autentická vysoko výkonná rally autá s oficiálnou licenciou slávnych svetových značiek (Mitsubishi, Evo 7, Subaru Impreza 44S a samozrejme Ford); Čakajú Vás závody s časom na 56 etapách v 8 zemích sveta vrátane Veľkej Británie, Austrálie, Fínska, alebo Japonska.; Vyrovnajte sa s fyzikálnymi zákonitosťami, nerovnosťami terénu a s rozmarmi počasia.; Vaše auto sa ničí v závislosti na škodách, ktoré mu privádzate divokou jazdou.; Zahrajte si proti priateľom na internete v multiplayerovom šampionáte.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, ME, XP, procesor 800MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 3,0GB voľno na disku, 4x CDROM, grafická karta Ati Radeon 8500 a vyšší nebo nVidia GeForce a vyšší

  Kategórie

  PC / PC hry / Preteky
  PC / PC hry / Simulátory

  Zažite, aké je to byť v koži špičkového pretekára rallye Colina McRaye. Posaďte sa za volant Colinovho obľúbeného vozu Ford Focus WRC, spoločnosť Vám bude robiť spolujazdec Nicky Grist. Porazte všetkých protivníkov v divokých závodoch a staňte sa svetovým šampiónom.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Colin McRae Rally 3? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame